CANINA Immun-Booster w paście - rekonwalescencja 15ml

CANINA Immun-Booster w paście - rekonwalescencja 15ml

() Recenzje 
CANINA
62,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 62 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

CANINA Immun-Booster w paście to suplement diety dla psów i kotów. Wspiera system obronny organizmu i optymalizuje fazę regeneracji zwierząt, szczególnie podczas i po wysiłkach fizycznych, takich jak poród (matka, a także szczenięta i kocięta), trening, zawody sportowe.

CANINA Immun-Booster w paście - rekonwalescencja 15ml

Suplement diety dla psów i kotów

Odbudowa żywieniowa i rekonwalescencja Wysoka gęstość energii, wysokie stężenie niezbędnych składników odżywczych i wysokostrawne składniki Canina® Immun Booster zapewnia psom i kotom łatwo przyswajalną, łatwo dostępną energię, witaminy i immunoglobuliny z siary. Jest to pierwsze mleko, które matka produkuje podczas i po urodzeniu.

Immun Booster Canina® bogata w laktoferynę i lizozym, wspiera system obronny organizmu i optymalizuje fazę regeneracji zwierząt, szczególnie podczas i po wysiłkach fizycznych, takich jak poród (matka, a także szczenięta i kocięta), trening, zawody sportowe. Bakterie kwasotwórcze Enterococcus faecium w Canina® Immun Booster zapewniają szybką kolonizację pałeczkami kwasu mlekowego, które podnoszą odporność i są odpowiedzialne za zrównoważoną florę jelitową. Chronią jelita przed przyłączeniem się negatywnych zarazków do błony śluzowej.

Immun Booster Canina® to smaczna pasta, którą lubią psy i koty. Nawet bardzo młode szczenięta (od pierwszego dnia życia) mogą być w łatwy sposób karmione przez pomoc w dawkowaniu (pierścień na wtryskiwaczu), wycierając pastę palcem pod podniebieniu. Immun Booster Canina® nadaje się od szczeniąt / kociąt do seniorów. Aby wspierać dobre samopoczucie i wydajność organizmu, Pasta może być również podawana w fazach życia, w których pies nie pobiera odpowiedniej ilości jedzenia.

Skład: Oleje i tłuszcze roślinne (olej słonecznikowy, rafinowany), siara w proszku 20%, cukier winogronowy.

Składniki analityczne: białko surowe 14,00%, tłuszcz surowy 63,60%, włókno surowe 0,20%, popiół surowy 4,00%, popiół nierozpuszczalny kwasu solnego 3,70%.

Dodatki na kg:
Dodatki dietetyczne: Witamina A (3a672b) 2.210.000 I.E., Witamina D3 (3a671) 100.000 I.E., Witamina E (3a700) 9.000 mg Stabilizatory flory jelitowej: 200 x 109 Enterococcus faecium NCIMB 10415 (4b1705)

Zalecane dawkowanie na zwierzę i dzień:
Szczenięta i koty: -> 0,25 ml
Małe psy do 5 kg: -> 0,25 - 0,5 ml
Średnie psy 5-10 kg: -> 0,5 - 1 ml
Duże psy powyżej 10 kg: -> 1 - 2 ml
Zalecany czas karmienia: Dopóki nie zostanie osiągnięta odbudowa.

Instrukcje dotyczące karmienia: Zaleca się zasięgnięcie porady dietetyka lub weterynarza przed użyciem lub przedłużeniem okresu karmienia. Ze względu na wyższą zawartość dodatków w porównaniu z mieszankami paszowymi pełnoporcjowymi, pasta Immun Booster Canina® może być podawana wyłącznie zgodnie z zaleceniem żywieniowym.

Warunki przechowywania: Przechowywać w stanie chłodnym (maksymalnie do 25 °C), wolnym od mrozu, suchym i chronionym przed światłem. Zużyć jak najszybciej po otwarciu.

Zawartość: 15 ml (Pasta)

16 innych produktów w tej samej kategorii: