POKUSA RawDietLine BIO Alga morska 350g

POKUSA RawDietLine BIO Alga morska 350g

() Recenzje 
43,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 43 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Mączka z norweskich alg morskich o potężnych walorach odżywczych. Stanowi najbogatsze źródło organicznych witamin, minerałów i pierwiastków śladowych.

Pokusa - algi morskie dla psa 

Dodatek żywieniowy dla psów karmionych BARFem

Mączka z norweskich alg morskich o potężnych walorach odżywczych. Stanowi najbogatsze źródło organicznych witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Korzystnie wpływa na zahamowanie formowania kamienia nazębnego u psów oraz na poprawę pigmentu ciemnej sierści i skóry.

Dzięki zawartości makro- i mikroelementów, algi morskie (Ascophyllum nodosum) charakteryzują się wysoką przyswajalnością i uniwersalnością zastosowania. Wysoka zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych i kwasu foliowego, które bogate są w jod, sprawia, że produkt polecany jest do profilaktyki wielu schorzeń, takich jak na przykład choroby nowotworowe. Regularna podaż alg morskich w diecie, hamuje formowanie kamienia nazębnego mierzonego ilością płytki nazębnej. Produkt wykazuje korzystny wpływ na pigmentację nosa i sierści. Produkt nie zawiera dodatków syntetycznych.

Zastosowanie: Naturalne źródło jodu Ekologiczna multiwitamina Głęboki, intensywny kolor sierści i skóry Naturalna dietoprofilaktyka Hamuje tworzenie kamienia nazębnego

Dawkowanie/24h

Sposób dawkowania jest zależny od zawartości jodu, którego poziom może różnić się pomiędzy partiami. Informacja o sposobie podawania produktu Bio Alga znajduje się na opakowaniu. Miarka dołączona do opakowania zawiera 2g produktu (wartość orientacyjna) Należy zmieszać z pokarmem przed podaniem, W przypadku zdiagnozowanej choroby tarczycy, przed zastosowaniem mączki z alg(ze względu na zawartość jodu) należy skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Skład: 100% Algi morskie(Ascophyllum nodosum)

Składniki analityczne/100g: Popiół surowy: 16.6% Białko surowe: 5.06% Tłuszcze: 2.63% Jod: 202 mg/kg Ołów (Pb): 0,139 mg/kg Rtęć (Hg): 0,02 mg/kg Kadm (Cd): 0,321 mg/kg Fluor (F): 5,83 mg/kg

16 innych produktów w tej samej kategorii: