Happy Doggy - nasz sklep dla psów to coś więcej niż zwykły sklep zoologiczny.

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów dla psów, ale i dla kota też Państwo coś u nas znajdą. Dużą uwagę przykładamy do jakości, wykonania i estetyki sprzedawanego przez nas asortymentu. Naszym mottem przewodnim jest hasło: "Szczęśliwy pies to szczęśliwy właściciel" i do tego dążymy doradzając, przymierzając i sprowadzając dla Waszych pupili marki znane i lubiane w Polsce i na całym świecie.

W naszej ofercie znajdziecie między innymi kolorowe szelki, obroże i smycze marki Zee Dog, komfortowe i eleganckie produkty niemieckiej firmy Hunter, bezuciskowe szelki, ciepłe kurtki i wygodne bluzy Puppia, ekologiczne produkty Beco Pets. Dla małych i dużych psów oraz kotów znajdziecie u nas szelki i smycze Tre Ponti. Dostępne są wygodne legowiska, piękne budki, lekkie transportery, maty węchowe, buty, bandamki, miski, saszetki na przysmaki, biodegradowalne woreczki. Dopełnieniem oferty są: w 100% naturalne, ręcznie wytwarzane przysmaki dla psa i kota, naturalne kosmetyki i bezpieczne zabawki.

Każdy pies i jego właściciel znajdzie coś dla siebie: kurtkę przeciwdeszczową dla yorka, szelki bezuciskowe dla buldożka, kolorową obrożę dla maltańczyka, wygodne szelki dla dużego psa: labradora lub owczarka niemieckiego, zabawkę puller dla Border Collie i wiele innych.

Nic tutaj nie jest przypadkowe. Zależy mi, żeby w sklepie były rzeczy wytrzymałe i bezpieczne, a do tego piękne oraz kolorowe. Jeśli chcecie, żeby Wasz pupil wyróżniał się na tle szarej ulicy, zapraszam na zakupy do sklepu internetowego z produktami dla psów i kotów happydoggy.pl.