ZABAWKI

Zabawki dla psów

Czy widok merdającego z radości ogona i wystawionych w uśmiechu zębów nie jest najpiękniejszym na świecie? Jest, a my wiemy, jak go wywołać! Oferujemy Wam zabawki dla psów, które wygenerują niezmierzoną ilość psiego szczęścia! Zadbają również o jego rozwój, spryt oraz pomogą zbudować wzajemne zaufanie właściciela i jego pupila. Wśród wytrzymałych zabawek znajduje się między innymi piłka dla psa, Puller, zabawka kong, latający dysk, a także gotowe uporać się z kamieniem nazębnym gryzaki dentystyczne i patyki do gryzienia imitujące naturalne poroże.

Edukacyjne i interaktywne zabawki dla psa na inteligencję

Chyba nie musimy tłumaczyć, że pies, tak jak człowiek, posiada inteligencję? My z kolei posiadamy edukacyjne i interaktywne zabawki dla psa, które tę inteligencję rozwiną. Perfekcyjnie zrobią to między innymi gry edukacyjne Niny Ottosson, firma Kong, Puller dla psa czy wytrzymała piłka treningowa. Oferujemy także zabawki dla szczeniaka, gotowe zapewnić mu beztroską rozrywkę na cały dzień, a także wesprzeć jego dziąsła w wymianie zębów.

Każda z zabawek dla psów pochodzi od znanych i sprawdzonych firm takich jak Outward Hound, Kong, Petstages czy Puller świadczących o bezpieczeństwie swoich produktów.

Podkategorie

Aktywne filtry