CANINA Skorupki jaj w proszku 250g
  • Czekamy na dostawę

CANINA Skorupki jaj w proszku 250g

() Recenzje 
CANINA
32,00 zł
Brutto
Czekamy na dostawę
Ilość
tag_faces 32 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

CANINA Skorupki jaj w proszku to suplement dla psów i kotów, który dostarcza niezbędnego wapnia, potrzebnego do metabolizmu kości, budowy struktury zębów i mięśni, ale także innych naturalnych minerałów takich jak: magnez, potas, sód, żelazo, miedź i cynk.

CANINA Skorupki jaj w proszku 250g

Suplement dla psów i kotów

Skorupki jaj w proszku Canina® nie tylko dostarczają niezbędnego wapnia, potrzebnego do metabolizmu kości, budowy struktury zębów i mięśni, ale także dostarczają innych naturalnych minerałów takich jak: magnez, potas, sód, żelazo, miedź i cynk.

  • 100% drobno zmielona skorupka jajka, bez dodatków
  • naturalny suplement wapnia

Drobne zmielone skorupki jaj Canina® zapewniają najlepszą kompatybilność, biodostępność oraz bardzo wysoką resorpcję wapnia. Idealny suplement dla psów i kotów z alergią na białka mięs, tj. wołowiny, kurczaka lub wieprzowiny. Suszone skorupki jaj Canina® są wysokiej jakości alternatywą dla mączki kostnej. Ze względu na niską zawartość fosforu i wysoką zawartość wapnia są odpowiednim suplementem dla bogatych w fosfor i ubogich wapń surowe lub gotowane posiłki przygotowywane w domu.

Skład: 100% mielona skorupka jajka.

Składniki: Popiół surowy 96%, wapń 37%, fosfor 0,1%.

Zalecenia żywieniowe na zwierzę na dzień:

Do zaspokojenia zapotrzebowania na wapń w diecie B.A.R.F., puszkach, gotowych posiłkach ubogich w kości lub mączkę kostną.
Psy: 0,2 g na kg masy ciała, max. 16 gramów.
(1 łyżeczka = ok. 5 g)
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Użyj czystej i suchej łyżki.

Waga: 250g

16 innych produktów w tej samej kategorii: