KARMA

Karma dla psa

Humor i dobre samopoczucie czworonoga zależy od kilku kwestii: od liczby drzemek na kanapie właściciela, od godzin spędzonych na zabawie z nim czy chociażby od pożywnej zawartości miski. Ostatnie z nich – jedzenie dla psa – jest szczególnie ważne, bo decyduje o zdrowiu i długowieczności pupila. Jeżeli tak jak my chcecie, aby Wasze psiaki w każdym wieku biegały radośnie po ogrodzie – wybierzcie najlepsze karmy dla psów oraz naturalne przysmaki dla psa.

W naszej ofercie znalazły się polecane karmy złożone ze starannie wyselekcjonowanych składników, często przeznaczonych do spożycia przez człowieka, a nierzadko też wytwarzanych ręcznie. Wśród najlepszych karm dla psów są takie bez zbóż dla szczególnie wymagających dorosłych psów i szczeniąt, gotowe wesprzeć ich rozwój oraz zadbać o mocne kości i lśniącą sierść.

W naszej ofercie znajduje się karma firmy Syta Micha, Paka Zwierzaka, Pokusa czy Baltica. Są są to karmy i przysmaki bezzbożowe, np. o wyjątkowym smaku łososia, kaczki, królika, jagnięciny, a także rozmaitych warzyw, które staną się ulubionym jedzeniem dla Waszego psa.

Podkategorie

Aktywne filtry