HOLISTA MSM dla psa i kota

HOLISTA MSM dla psa i kota

() Recenzje 
HolistaPets
35,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
Waga
  • 250 g
  • 500 g
tag_faces 35 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

MSM (metylosulfonylometan) to organiczny związek siarki biogennej, która uczestniczy w wielu ważnych procesach zachodzących w organizmie. Siarka bierze udział w syntezie aminokwasów i enzymów, występuje jako składnik kolagenu (co wpływa m.in. na kondycję aparatu ruchu) oraz keratyny, która utrzymuje zdrową sierść i skórę.

MSM Siarka organiczna dla psów 200g

Siarka uczestniczy w wielu ważnych procesach zachodzących w organizmie. Bierze udział w syntezie aminokwasów i enzymów, występuje jako składnik kolagenu (co wpływa m.in. na kondycję aparatu ruchu) oraz keratyny, która utrzymuje zdrową sierść i skórę psa.

Wraz ze starzeniem się psa poziom MSM w jego organizmie spada, co może mieć wpływ na problemy skórne i bóle stawowe. Niedobór MSM może również powodować problemy żołądkowo-jelitowe, reumatyzm oraz osłabiony układ odpornościowy (alergie).

Uzupełnienie MSM zmniejsza ciśnienie wewnątrz komórek, umożliwiając lepszy przepływ wody i składników odżywczych dzięki czemu skuteczniej odżywia organizm i poprawia elastyczność skóry. Według badań opublikowanych w Journal of Experimental Zoology,

MSM chroni chrząstkę przed uszkodzeniem i zmniejsza ból w obrębie aparatu ruchu spowodowany chorobą zwyrodnieniową stawów u psów.

Sposób podania: odmierzoną dzienną dawkę podawać z pokarmem

Dawkowanie: Psy: 1 miarka / 10 kg m.c. 

Skład: 100% MSM (metylosulfonylometan)

16 innych produktów w tej samej kategorii: