POKUSA RawDietLine MSM 300g

POKUSA RawDietLine MSM 300g

() Recenzje 
43,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 43 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Wysoce przyswajalny, organiczny dodatek żywieniowy dla psów i kotów. MSM - związek siarki biogennej, pozyskiwany z miazgi sosnowej.

Pokusa - dodatek żywieniowy MSM dla psa

Dla psów karmionych BARFem

Wysoce przyswajalny, organiczny dodatek żywieniowy dla psów i kotów. MSM - związek siarki biogennej, pozyskiwany z miazgi sosnowej. Siarka jest szczególnie ważna dla elastyczności stawów oraz silnej struktury włosów i regeneracji skóry (główny składnik kolagenu).

MSM można stosować dietoprofilaktycznie w przypadku leczeniu chorób stawów, ścięgien, skóry, zaburzeń wchłaniania i przyswajania substancji komórkowych. W przypadku chorób zwyrodnieniowych, przewlekłych dolegliwości reumatycznych. MSM wykazuje działanie wyciszające reakcje alergiczne skóry. Preparat podawać w formie dodatku do pokarmu. W celu uzyskania najlepszego efektu zaleca się uprzednio rozpuścić proszek w niewielkiej ilości świeżej, chłodnej wody. NIE ZAWIERA ANTYZBRYLACZY!

Porada: Zaleca się stosować w połączeniu z RawDietLine OWOC DZIKIEJ RÓŻY, która stanowi źródło witaminy C wspomagającej wchłanianie i działanie MSM. Zastosowanie: Wsparcie aparatu ruchu W problemach z poruszaniem się W problemach skórnych

Dawkowanie: Koty i Psy: poniżej 5kg m.c.: 0.5 miarki Psy: 5-10kg m.c. 1 miarka 10 - 20kg m.c.: 2 miarki 20 - 30kg m.c.: 3 miarki 30kg m.c.+: 3.5 miarki Miarka dołączona do opakowania zawiera 1g produktu (wartość orientacyjna) Sposób podania : podawać po uprzednim zmieszaniu z pokarmem.

Skład: 100% metylosulfonylometan (MSM).

16 innych produktów w tej samej kategorii: