MIRALS ZahnFit - preparat do usuwania kamienia nazębnego 50g
  • Czekamy na dostawę

MIRALS ZahnFit - preparat do usuwania kamienia nazębnego 50g

() Recenzje 
51,00 zł
Brutto
Czekamy na dostawę
Ilość
tag_faces 51 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

MIRALS ZahnFit - preparat do usuwania kamienia nazębnego u psa zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi z pyska, zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej u psa i wspiera zdrowe dziąsła i czyste zęby.

MIRALS ZahnFit - preparat do usuwania kamienia nazębnego 50g

Mało psów lubi szczotkowanie zębów, ale można zastosować inne metody, które mają na celu usuwanie płytki nazębnej i zapobieganie tworzenia się kamienia nazębnego. Mirals ZahnFit to wygodny w użyciu preparat do usuwania kamienia nazębnego u psa. Zastosowanie preparatu ZahnFit dodawanego do karmy i podanie psu gryzaków lub zabawek do żucia i gryzienia skutecznie usunie płytkę i kamień nazębny, a jednocześnie zadba o zdrowe dziąsła. Usuwanie kamienia nazębnego u psa może być bezstresowe dla psa.

Kamień nazębny u psa i osad gromadzący się na powierzchni zębów oraz nieświeży oddech to przypadłość, która często dotyka szczególnie psy małych i średnich ras. Płytka nazębna tworzy się szybko, a jej nie usuwanie prowadzi do powstania kamienia nazębnego, któremu towarzyszy nieprzyjemny zapach, a w dłuższej perspektywie stany zapalne dziąseł. Z kolei każdy nieleczony stan zapalny to potencjalne zagrożenie dla całego organizmu psa, dlatego profilaktyka i systematyczne dbanie o higienę jamy ustnej psa jest bardzo ważne.

MIRALS ZahnFit - skuteczne usuwanie kamienia nazębnego u psa

Wielu opiekunów zastanawia się jak usunąć kamień nazębny u psa samemu. Unikalna kompozycja naturalnych składników, które pomaga rozpuścić krystaliczną strukturę kamienia nazębnego. Preparat pomaga zmiękczyć kamień nazębny, skutecznie usuwa płytkę nazębną i przebarwienia. Aby uzyskać maksymalny efekt należy równolegle podawać psu gryzaki lub zabawki do żucia, które pomagają usuwać zmiękczony kamień nazębny oraz przyśpieszają proces czyszczenia zębów. Czas stosowania zależy od grubości kamienia nazębnego. Podawanie regularne preparatu przez okres 5-do 6 tygodni oraz jednoczesne mechaniczne usuwanie kamienia w postaci stosowania gryzaków czy zabawek do żucia zapewni widoczne efekty. Dodatkowe szczotkowanie zębów wzmocni i przyspieszy efekt.

MIRALS ZahnFit - zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej u psa

Regularne podawanie preparatu ZahnFit skutecznie będzie zapobiegać gromadzeniu się płytki nazębnej u Twojego pupila, a w efekcie zapobiegnie także tworzeniu się kamienia nazębnego. Ascophyllum nodosum (algi brunatne) zawierają bioaktywne substancje, które łączą się ze śliną i działają aktywnie, utrudniając przyleganie osadu do powierzchni zębów.

MIRALS ZahnFit - wspiera zdrowe dziąsła i czyste zęby psa

Zastosowane składniki mają właściwości ochronne i antybakteryjne, wzmacniają dziąsła i zęby oraz delikatnie wybielają zęby regularnym stosowaniu.

Unikalna kompozycja naturalnych składników dla zdrowych zębów psa

Dostępne na kamień nazębny u psa preparaty często mają w składzie tylko algi. Preparat Mirals ZahnFit to unikalna kompozycja składników , które działają kompleksowo w tym również poprawiają stan dziąseł:

  • Ascophyllum nodosum – algi brunatne, które stanowią najbogatsze źródło organicznych witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Są materiałem budulcowym dla tkanki łącznej: skóry, ścięgien, chrząstek stawowych, dziąseł (szczególnie pomocny w parodontozie). Korzystnie wpływa na zahamowanie formowania kamienia nazębnego mierzonego ilością płytki nazębnej. Substancje bioaktywne zawarte w algach utrudniają przyleganie osadów do zębów. Ascophyllum nodosum zapobiega również powstawaniu nieprzyjemnemu zapachowi z jamy ustnej.
  • Korzeń ratanii - dzięki silnym właściwościom ściągającym, przeciwzapalnym, odkażającym i antybakteryjnym doskonale sprawdza się w leczeniu zapalenia dziąseł, jamy ustnej i gardła. Ratania nie tylko wzmacnia zęby, ale także je delikatnie wybiela przy regularnym stosowaniu.
  • Krzemionka - dzięki zawartości krzemionki, ZahnFit posiada czysto mechaniczne właściwości ścierne, które umożliwiają perfekcyjne usunięcie kamienia nazębnego bez uszkodzenia szkliwa zęba.
  • Natka pietruszki –ma właściwości antyseptyczne, zapobiega stanom zapalnym jamy ustnej, odświeża oddech oraz chroni przed infekcjami.
  • Mięta pieprzowa - łagodzi stan zapalny błony śluzowej jamy ustnej, ma działanie antywirusowe i antybakteryjne i przeciwzapalne.

Skład: Ascophyllum nodosum, korzeń ratanii, krzemionka, natka pietruszki, mięta pieprzowa

Składniki analityczne na 100g: Białko surowe 2,72%, zawartość tłuszczu 10,7%, włókno surowe 2,68%, popiół surowy 85,6%

Stosowanie: 1 g/10 kg masy ciała psa. Dodać do karmy i dokładnie wymieszać. Jeśli Twój Pupil spożywa suchą karmę, pamiętaj, aby ją lekko zwilżyć, tak by ZahnFit przylegał do karmy.

Uwaga! Dokładna receptura preparatu objęta jest tajemnicą. Produkty z serii Mirals Fit nie zastępują diagnozy medycznej. Pamiętaj, aby pies z przewlekłymi i ostrymi dolegliwościami był pod opieką lekarza weterynarii. W przypadku zdiagnozowanych problemów z tarczycą stosowanie preparatu Zahn Fit należy skonsultować z lekarzem weterynarii.

Typ karmy: karma uzupełniająca

Waga: 50g

16 innych produktów w tej samej kategorii: