Outward Hound Nina Ottosson Dog Spin N'Eat - gra edukacyjna poziom 2

Outward Hound Nina Ottosson Dog Spin N'Eat - gra edukacyjna poziom 2

() Recenzje 
115,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 116 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Gra logiczna dla psa z poziomu 2-  Dog Spin N'Eat - interaktywna gra dla psów, zastępująca standardową miskę dla psa. Pomieści do 2 kubków karmy, spowolni jedzenie do 10 razy.

Nina Ottosson Dog Spin N'Eat - interaktywna miska dla psów - poziom 2

Gra zachęca do zabawy w poszukiwanie smakołyków!

Zacznij od napełnienia pojemnika przysmakami lub suchą karmą. Potem zachęć pupila do eksploracji zabawki. Będzie musiał szturchać lub chwytać obrotowy pojemnik, aby zdobyć nagrodę. Twój czworonóg szybko nauczy się odnajdywać ukryte skarby!.

ODSTAW MISKĘ: Spraw, aby czas posiłku był zabawą i ćwicz umysł psa, zastępując standardową miskę dla psa zbawką Spin 'N Eat!

  • Pomaga zwalczyć nudę i uniknąć destrukcyjnych zachowań
  • Zabawka łatwa do czyszczenia - możliwa do rozłożenia
  • Nie zawiera BPA, PCV i ftalanów
  • Poziom trudności: 2 (według klasyfikacji Niny Ottosson)

Wyzwanie dla psich potrzeb, które jednocześnie bawi i karmi - Nina Ottosson. Wszystkie psy mają naturalne zdolności rozwiązywania problemów i warto dostarczać im zagadki do rozwiązywania, ponieważ w przypadku psów każde 10 minut aktywności umysłowej jest równe 30 minutom aktywności fizycznej.

Jako członkini rodziny Outward Hound, Nina opracowuje gry logiczne i zabawki, które ćwiczą psie ciało i umysł, eliminują nudę i pomagają hamować zachowania destrukcyjne. Od 1990 r. produkty Niny zdążyły zdobyć wiele nagród i umilić życie zwierząt domowych oraz ich właścicieli na całym świecie. Okrzyknięta przez Dog Fancy Magazine jedną z "45 osób, które zmieniły psi świat" Nina Ottosson jest pionierką w dziedzinie gier logicznych i zabawek bazujących na systemie nagród pobudzających zwierzęce umysły.

Wyzwanie dla psich potrzeb, które jednocześnie bawi i karmi - Nina Ottosson.

Pamiętaj, żeby nadzorować zabawę i nie pozwalać psu żuć zabawki. Musisz nauczyć i pokazać psu, jak korzystać z puzzli, grać i bawić się razem. Między sesjami gry odłóż ją poza zasięg psa, żeby jej nie zniszczył.

16 innych produktów w tej samej kategorii: