Outward Hound Nina Ottosson Puppy gra logiczna Tornado Pink

Outward Hound Nina Ottosson Puppy gra logiczna Tornado Pink

() Recenzje 
79,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 80 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Zabawki edukacyjne dla psa od Niny Ottosson obudzą w Twoim czworonogu geniusza! Pozwól mu zapolować na przysmaki i łakocie.

Gra logiczna dla psa Nina Ottosson Tornado Pink - poziom 2.

Zagadka dla średniozaawansowanych szczeniąt Puppy Tornado to wyzwanie, które wymaga, aby Twój szczeniak nauczył się, jak połączone czynności prowadzą do smacznej nagrody! Świetna łamigłówka dla szczeniąt, które opanowały zabawki poziomu 1.

JAK TO DZIAŁA: Umieść smakołyki w zagłębieniach podstawy. Przykryj niektóre z nich plastikowymi kościami. Im więcej zakrytych przegródek, tym trudniejsza będzie gra! Zakręć tornadem. Niech rozpocznie się gra! Pokaż swojemu psu, jak działa zabawka i zachęć go do znalezienia smakołyków. Psy są mądrzejsze niż myślisz. Czasami musimy je tylko nauczyć!

Dzięki 12 przegródkom na przysmaki w tej grze dla psów - Dog Tornado od Nina Ottosson możesz ukryć sporą ilość suchej lub mokrej karmy Twojego psa. Smakołyki zostają ukryte na różnych poziomach gry, które kręcą się gdy pupil szuka i trąca je nosem lub łapkami.

Zalety gry logicznej dla psa Tornado Nina Ottosson:

  • 12 przegródek z przysmakami.
  • 3 piętra z przegródkami.
  • Kości z otworami, przez które wydostają się zapachy.
  • Łatwe do czyszczenia: wystarczy usunąć wszystkie smakołyki i umyć ręcznie ciepłą wodą z mydłem.
  • Nie zawiera BPA, PCV i ftalanów

Pamiętaj, żeby nadzorować zabawę i nie pozwalać psu żuć zabawki. Musisz nauczyć i pokazać psu, jak korzystać z puzzli, grać i bawić się razem. Między sesjami gry odłóż ją poza zasięg psa, żeby jej nie zniszczył.

Poziom trudności: poziom 2, dla psa średniozaawansowanego

16 innych produktów w tej samej kategorii: