OUTWARD HOUND Nina Ottosson Kula labirynt 3w1

OUTWARD HOUND Nina Ottosson Kula labirynt 3w1

() Recenzje 
97,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 98 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Interaktywna gra logiczna od Niny Ottosson firmy Outward Hound to trzy zabawki w jednej! Zawiera piłkę na smakołyki, piłkę tenisową i piłkę labirynt dla dodatkowego wzbogacenia i dłuższej zabawy, dzięki czemu Twój pies będzie zajęty i stymulowany umysłowo

OUTWARD HOUND GRA NINA OTTOSSON Kula labirynt 3w1

Interaktywna gra logiczna od Niny Ottosson firmy Outward Hound to trzy zabawki w jednej!

Zawiera piłkę na smakołyki, piłkę tenisową i piłkę labirynt dla dodatkowego wzbogacenia i dłuższej zabawy, dzięki czemu Twój pies będzie zajęty i stymulowany umysłowo. Ta interaktywna piłka zapewnia ćwiczenia fizyczne i umysłowe, dzięki czemu Twój pies może ćwiczyć swoje umiejętności rozwiązywania łamigłówek.

Kula labirynt może być również używana ze standardową piłką tenisową lub średnimi piłkami tenisowymi Squeaker Ballz firmy Outward Hound. Ta łamigłówka poziomu 2 jest odpowiednia dla wszystkich psów, niezależnie od wieku, wielkości i rasy.

3 ZABAWKI W 1 Zawiera piłkę do labiryntu, piłkę na smakołyki i piłkę tenisową. Możliwość zabawy dołączonymi piłkami albo dużą kulą do labiryntu.

NIE MA NUDY Ta interaktywna łamigłówka z piłeczkami zapewnia psom zajęcie i stymulację umysłową. Zabawa w wyjmowanie piłek i zjadanie smakołyków na pewno zajmie Twoje psiego przyjaciela na dłużej!

ĆWICZENIA FIZYCZNE I PSYCHICZNE Kula labirynt to zabawka i układanka w jednym, która zapewnia sposób na ćwiczenie umiejętności rozwiązywania problemów przez psa. Samodzielnie decyduj o trudności zabawy, możesz bezpośrednio włożyć smakołyki do labiryntu albo użyć jeszcze więcej piłek aby gra stała się trudniejsza!

WŁÓŻ WIĘCEJ ZABAWEK Możesz włożyć jeszcze więcej piłek! Idealnie sprawdzą się piłki o średnicy 6,35cm i mniejsze

PROSTA W CZYSZCZENIU Wyjmij piłki z labiryntu, a następnie napełnij kulę ciepłą wodą i delikatnym płynem do mycia, wstrząśnij, spłucz i wysusz. Gotowe!

Rozmiar: 20cm x 20cm

Żadna zabawka nie jest niezniszczalna. Nie zostawiaj zabawek ze zwierzętami domowymi bez nadzoru. Wymień zabawkę, jeśli jest uszkodzona.

16 innych produktów w tej samej kategorii: