Outward Hound Nina Ottosson Lickin Layers Kitty

Outward Hound Nina Ottosson Lickin Layers Kitty

() Recenzje 
54,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 55 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Gra logiczna dla kota lub małego psa z poziomu 2. Interaktywna gra dla psów, posiada 3 systemy tacek obrotowych na przysmaki. 

Nina Ottosson Lickin Layers Kitty - interaktywna gra dla kota - poziom 2

Gra Lickin Layers zachęca do swobodnej zabawy w poszukiwanie smakołyków! Zacznij od napełnienia przegródek przysmakami. Potem zachęć pupila do eksploracji zabawki.

Będzie musiał węszyć i obracać poziomy łapami lub pyszczkiem - każda warstwa zawiera inny wzór labiryntu, aby urozmaicić zabawę. Twój czworonóg szybko nauczy się odnajdywać ukryte skarby! Z grami edukacyjnymi Outward Hound każdy pupil jest zwycięzcą! Obudź tkwiącego w Twoim czworonogu geniusza dzięki interaktywnym zabawom w szukanie łakoci i zabawkom ćwiczącym umiejętności.

  • Trzy warstwy przegródek z przysmakami
  • Trzy wzory labiryntów
  • Pomaga zwalczyć nudę i uniknąć destrukcyjnych zachowań
  • Zabawka łatwa do czyszczenia - możliwa do rozłożenia
  • Nie zawiera BPA, PCV i ftalanów
  • Poziom trudności: 2 (według klasyfikacji Niny Ottosson)

Wyzwanie dla psich potrzeb, które jednocześnie bawi i karmi - Nina Ottosson. Wszystkie psy mają naturalne zdolności rozwiązywania problemów i warto dostarczać im zagadki do rozwiązywania, ponieważ w przypadku psów każde 10 minut aktywności umysłowej jest równe 30 minutom aktywności fizycznej.

Jako członkini rodziny Outward Hound, Nina opracowuje gry logiczne i zabawki, które ćwiczą psie ciało i umysł, eliminują nudę i pomagają hamować zachowania destrukcyjne. Od 1990 r. produkty Niny zdążyły zdobyć wiele nagród i umilić życie zwierząt domowych oraz ich właścicieli na całym świecie. Okrzyknięta przez Dog Fancy Magazine jedną z "45 osób, które zmieniły psi świat" Nina Ottosson jest pionierką w dziedzinie gier logicznych i zabawek bazujących na systemie nagród pobudzających zwierzęce umysły.

Wyzwanie dla psich potrzeb, które jednocześnie bawi i karmi - Nina Ottosson.

Pamiętaj, żeby nadzorować zabawę i nie pozwalać psu żuć zabawki. Musisz nauczyć i pokazać psu, jak korzystać z puzzli, grać i bawić się razem. Między sesjami gry odłóż ją poza zasięg psa, żeby jej nie zniszczył.

Rozmiar: 16,5cm x 16,5cm

16 innych produktów w tej samej kategorii: