OUTWARD HOUND Nina Ottosson Dog Lickin Layers Puppy

OUTWARD HOUND Nina Ottosson Dog Lickin Layers Puppy

() Recenzje 
59,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 60 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Gra logiczna dla psa z poziomu 2. Dog Lickin Layers - interaktywna gra dla psów, posiada 3 systemy tacek obrotowych na przysmaki. Zabawka zachęca szczeniaka do zabawy w poszukiwanie smakołyków!

Nina Ottosson Dog Lickin Layers Puppy - interaktywna gra dla szczeniaka - poziom 2

Gra Lickin Layers zachęca do swobodnej zabawy w poszukiwanie smakołyków! Zacznij od napełnienia przegródek przysmakami lub suchą karmą. Potem zachęć pupila do eksploracji zabawki.

Puppy Lickin' Layers pomaga szczeniętom wykorzystywać ich naturalne instynkty i zachowania. Wspomaga rozwój poprzez stymulację umysłową. Gry takie jak Lickin' Layers zapewniają wzbogacenie, którego pragną! Dzięki ponad 80 przegródkom ta układanka zapewni psom zajęcie i zaangażowanie. Świetnie się sprawdzi jako miska spowalniająca jedzenie.

Będzie musiał węszyć i obracać poziomy łapami lub pyszczkiem - każda warstwa zawiera inny wzór labiryntu, aby urozmaicić zabawę. Twój czworonóg szybko nauczy się odnajdywać ukryte skarby! Z grami edukacyjnymi Outward Hound każdy pies jest zwycięzcą! Obudź tkwiącego w Twoim psie geniusza dzięki interaktywnym zabawom w szukanie łakoci i zabawkom ćwiczącym umiejętności.

  • Trzy warstwy przegródek z przysmakami
  • Trzy wzory labiryntów
  • Pomaga zwalczyć nudę i uniknąć destrukcyjnych zachowań
  • Zabawka łatwa do czyszczenia - możliwa do rozłożenia
  • Nie zawiera BPA, PCV i ftalanów
  • Poziom trudności: 2 (według klasyfikacji Niny Ottosson)

Pamiętaj, żeby nadzorować zabawę i nie pozwalać psu żuć zabawki. Musisz nauczyć i pokazać psu, jak korzystać z puzzli, grać i bawić się razem. Między sesjami gry odłóż ją poza zasięg psa, żeby jej nie zniszczył.

Rozmiar: 16,5cm x 16,5cm

16 innych produktów w tej samej kategorii: