Outward Hound Nina Ottosson gra Tornado
  • Outward Hound Nina Ottosson gra dla psa Tornado
  • Outward Hound Nina Ottosson gra Tornado

Outward Hound Nina Ottosson gra Tornado

() Recenzje 
73,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 74 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Zabawki edukacyjne dla psa od Niny Ottosson obudzą w Twoim czworonogu geniusza! Pozwól mu zapolować na przysmaki i łakocie.

Gra logiczna dla psa Nina Ottosson Tornado - poziom 2.

Jeśli chodzi o szkolenie psów, gry i łamigłówki dla psów to świetny sposób na zaangażowanie i zabawę Twojego czworonoga podczas nauki nowych umiejętności. Bez względu na wiek, rozmiar i rasę gry dla psów Nina Ottosson są tak samo ekscytujące i zabawne.

JAK TO DZIAŁA: Umieść smakołyki w zagłębieniach podstawy. Przykryj niektóre z nich plastikowymi kościami. Im więcej zakrytych przegródek, tym trudniejsza będzie gra! Zakręć tornadem. Niech rozpocznie się gra! Pokaż swojemu psu, jak działa zabawka i zachęć go do znalezienia smakołyków. Psy są mądrzejsze niż myślisz. Czasami musimy je tylko nauczyć!

Dzięki 12 przegródkom na przysmaki w tej grze dla psów - Dog Tornado od Nina Ottosson możesz ukryć sporą ilość suchej lub mokrej karmy Twojego psa. Smakołyki zostają ukryte na różnych poziomach gry, które kręcą się gdy pupil szuka i trąca je nosem lub łapkami.

Zalety gry logicznej dla psa Tornado Nina Ottosson:

  • 12 przegródek z przysmakami.
  • 3 piętra z przegródkami.
  • Kości z otworami, przez które wydostają się zapachy.
  • Łatwe do czyszczenia: wystarczy usunąć wszystkie smakołyki i umyć ręcznie ciepłą wodą z mydłem.
  • Nie zawiera BPA, PCV i ftalanów

Pamiętaj, żeby nadzorować zabawę i nie pozwalać psu żuć zabawki. Musisz nauczyć i pokazać psu, jak korzystać z puzzli, grać i bawić się razem. Między sesjami gry odłóż ją poza zasięg psa, żeby jej nie zniszczył.

Poziom trudności: poziom 2, dla psa średniozaawansowanego

16 innych produktów w tej samej kategorii: