SODAPUP Dinosaur Egg Zabawka na przysmaki

SODAPUP Dinosaur Egg Zabawka na przysmaki

() Recenzje 
74,99 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 75 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Jeśli Twój pies zjada posiłki wyjątkowo szybko podawaj mu je w zabawce na przysmaki. Spowolni to jedzenie i zapewni psu stymulację i rozrywkę

Sodapup Dinosaur Egg - Jajko do wypełniania smakołykami.

Zabawka doskonale nadaje się do żucia i wypełniania jedzeniem.

Jeśli Twój pies zjada posiłki wyjątkowo szybko podawaj mu je w tej zabawce. Spowolni to jedzenie i zapewni psu stymulację i rozrywkę. Ogromna ilość problemów behawioralnych u psów wynika z nie zapewnienia im odpowiedniej ilości stymulacji umysłowej i nudy. Chociaż żadna zabawka nie zastąpią porządnego spaceru i treningu z właścicielem, to świetnie sprawdzą się podczas dni kiedy nie możemy poświęcić psu tyle czasu ile byśmy chcieli, czy w czasie choroby.

Firma SodaPup specjalizuje się w produkcji wytrzymałych gumowych zabawek dla psów, przeznaczonych dla najsilniejszych psów. Kauczuk naturalny jest "polimerem usieciowanym", dzięki czemu jest on wyjątkowo trwały i odporny na rozdarcia.

  • Zabawki dla psów z naturalnego kauczuku wspierają higienę zębów psów. Prosta czynność żucia gumowych zabawek SodaPup pomaga utrzymać zęby psa w czystości. Żucie pomaga usuwać kamień nazębny.
  • Tak jak joga lub medytacja uspokajają ludzi, tak żucie może być czynnością zen dla psów. W stanach niepokoju psy mają tendencję do żucia, aby złagodzić to uczucie. Jeśli Twój pies stresuje się podczas burzy lub cierpi z powodu lęku separacyjnego, spróbuj dać mu w tych chwilach zabawkę do żucia, która pomoże mu zachować spokój i radość.
  • Tak jak psy potrzebują ćwiczeń fizycznych, potrzebują również stymulacji umysłowej. Żucie jest dla psa bardzo ekscytującym zajęciem, które wymaga od niego dużego skupienia. Zabawki do żucia to świetny sposób na rozwijanie zdolności umysłowych Twojego psa!
  • Jak już wiesz - psy KOCHAJĄ i POTRZEBUJĄ gryzienia. Nie chcesz jednak, aby Twoje skórzane buty lub wyszukane meble stały się ofiarami naturalnych instynktów żucia Twojego psa. Zabawki do żucia to świetny sposób na zapobieganie destrukcyjnemu żuciu. Jeśli przekierujesz psa do zabawek przeznaczonych do gryzienia, będzie on mógł czerpać wszystkie powyższe korzyści bez uszkadzania butów!
  • Pomóż psu zwalczyć nudę, wypełniając tą zabawkę smakołykami. Zamroź z przysmakami w środku, aby przedłużyć czas zabawy.

MADE IN USA: Zaprojektowane i wyprodukowane w USA!

PRZYJAZNY ZWIERZĘTOM I PLANECIE: Materiał jest zgodny z FDA, nietoksyczny i biodegradowalny. Jest pozyskiwany w sposób zrównoważony, co pomaga nam zmniejszyć ślad węglowy.

ZATWIERDZONY PRZEZ LEKARZA WETERYNARII

16 innych produktów w tej samej kategorii: