OUTWARD HOUND Nina Ottosson Wiewiórki 3 szt.

OUTWARD HOUND Nina Ottosson Wiewiórki 3 szt.

() Recenzje 
23,50 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 24 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Te urocze, pluszowe wiewiórki można włożyć do naszej linii zabawek Hide Wykonane z miękkiego materiału, który jest wystarczająco delikatny dla szczeniąt i dorosłych psów

OUTWARD HOUND Wiewiórki 3 szt

WYMIENNE WIEWIÓRKI DO SNUFFLE/TRAT BALL 3szt

Uzupełnij zabawę dzięki zamiennikom wiewiórek Snuffle N' Treat Ball w 3-paku! Te zwierzaki są kompatybilne z kulką Puzzle Snuffle N' Treat poziomu 2. Te urocze, pluszowe wiewiórki można włożyć do naszej linii zabawek Hide Wykonane z miękkiego materiału, który jest wystarczająco delikatny dla szczeniąt i dorosłych psów, ale wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać wiele sesji zabawy. Chociaż te pluszowe zabawki są skonstruowane tak, aby przetrwały, należy pamiętać, że nie są one niezniszczalne.

ZABAWA W INNY SPOSÓB Przysmaki zjedzone? Bez problemu! Te urocze wiewiórki mogą być używane do aportowania i innych zabaw, które lubi twój pies.

DELIKATNE DLA ZĘBÓW I DZIĄSEŁ Te pluszowe wiewiórki są miękkie dzięki czemu doskonale nadają się dla szczeniąt, dorosłych jak i starszych psów.

UŻYWAJ Z ZABAWKAMI Z SERII HIDE Możesz dowolnie miksować zabawki z serii Hide, co sprawia, że zabawy jest jeszcze więcej!

Rozmiar: 12,5cm x 5,8cm

Żadna zabawka nie jest niezniszczalna. Nie zostawiaj zabawek ze zwierzętami domowymi bez nadzoru. Wymień zabawkę, jeśli jest uszkodzona.

16 innych produktów w tej samej kategorii: