SODAPUP Emat Love - large - mata dla psa

SODAPUP Emat Love - large - mata dla psa

() Recenzje 
69,99 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 70 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

SODAPUP Emat Love dzięki zastosowaniu skomplikowanego wzoru tworzy swego rodzaju zagadkę umysłową dla twojego psa. Relaksuje, ale także stymuluje i męczy, jest idealnym rozwiązaniem na urozmaicenie posiłków Twojego psa. 

SODAPUP Emat Love - large - mata dla psa

Crazy Dog LOVE jest zawsze w modzie, a Twój pies absolutnie pokocha tę matę do lizania inspirowaną sercem.

Dzięki zastosowaniu skomplikowanego wzoru tworzy swego rodzaju zagadkę umysłową dla twojego psa. Nie tylko relaksuje, ale także stymuluje i męczy zwierzaki. To idealne rozwiązanie na urozmaicenie posiłków Twojego psa. Ogromna ilość problemów behawioralnych u psów wynika z niezapewnienia im odpowiedniej ilości stymulacji umysłowej i nudy.

Chociaż e-maty nie zastąpią porządnego spaceru i treningu z właścicielem, to świetnie sprawdzą się podczas dni, kiedy nie możemy poświęcić psu tyle czasu ile byśmy chcieli, czy w czasie choroby. Psy z natury, są drapieżnikami, które przystosowane są do zdobywania pokarmu, dlatego e-maty to zdecydowanie lepsza opcja, niż tradycyjna miska. Żeby dodatkowo utrudnić zadanie możesz zamrozić matę. Po zabawie można umyć ją w zmywarce.

Mata stymuluje wydzielanie śliny, dzięki temu wspomaga zdrowie układu pokarmowego. Pomaga w utrzymaniu świeżego oddechu, zdrowych zębów i dziąseł. Znacznie spowalnia spożywanie pokarmu, dzięki czemu redukuje ryzyko wystąpienia skrętu żołądka u psa.

To nie jest zabawka do żucia. Należy nadzorować zwierzę podczas korzystania z niej. Jeśli mata ulegnie uszkodzeniu, natychmiast zabierz ją i zastąp nową.

Rozmiar: 20 cm x 20 cm 

16 innych produktów w tej samej kategorii: