LICKIMAT SMALL SLODOG Miska spowalniająca jedzenie dla małego psa

LICKIMAT SMALL SLODOG Miska spowalniająca jedzenie dla małego psa

() Recenzje 
Industripet
58,50 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Dostępny Dostępna ilość: 2
Ilość
Kolor
  • Fioletowy
  • Różowy
  • Turkusowy
tag_faces 59 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Miska SloDog® została starannie zaprojektowana tak, aby dzielić posiłek na liczne małe porcje, rozmieszczając jedzenie w płaskich kieszeniach. Twój pies będzie spożywał posiłki stopniowo, jeden mały kęs na raz.

SMALL SLODOG - miska spowalniająca jedzenie dla małych psów

Wersja SloDog® dla Małych Psów – Karmienie w Stylu Slow Food!

SloDog® dla małych psów to niekwestionowana gwiazda wśród misek typu slow food dostępnych na rynku. W przeciwieństwie do większości konwencjonalnych misek tego typu, SloDog® oferuje innowacyjne podejście, eliminując stres i frustrację związane z tradycyjnymi metodami karmienia.

Tradycyjne miseczki slow food wykorzystują przeszkody lub struktury labiryntu, utrudniając psu dostęp do jedzenia i wymuszając "polowanie" na posiłek wokół miseczki. To może być męczące i stresujące dla zwierzęcia.

SloDog® to przełomowe rozwiązanie, które zdobyło zaufanie właścicieli małych psów na całym świecie. Posiada znacznie większą powierzchnię niż standardowe miski, co umożliwia psu widzenie całego jedzenia bez konieczności "polowania" na nie wokół miseczki. Miska SloDog® została starannie zaprojektowana tak, aby dzielić posiłek na liczne małe porcje, rozmieszczając jedzenie w płaskich kieszeniach. Twój pies będzie spożywał posiłki stopniowo, jeden mały kęs na raz. Próba jednoczesnego jedzenia z dwóch kieszeni skutkuje wypadaniem jedzenia z pyszczka.

Dzięki swojej unikalnej konstrukcji SloDog® jest logiczny i prosty w użyciu. Specjalnie stworzony, aby zapewnić spokojne i bezstresowe karmienie, SloDog® pozwala psom cieszyć się jedzeniem w naturalny sposób.

Wyniki testów pokazują, że SloDog® może znacząco spowolnić tempo jedzenia psa, przechodząc z kilku sekund na WIELE minut.

Wymiary: 25 x 19 cm Pojemność: 250 ml

Daj swojemu małemu przyjacielowi kulinarne doświadczenie na najwyższym poziomie dzięki SloDog® dla małych psów – zdrowo, spokojnie i z przyjemnością!

16 innych produktów w tej samej kategorii: