CANINA Magen Balance - równowaga żołądka 250g

CANINA Magen Balance - równowaga żołądka 250g

() Recenzje 
CANINA
70,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 70 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

CANINA Magen Balance to produkt opracowany przez lekarzy weterynarii i stosowany w leczeniu szczeniąt, psów dorosłych i starszych psów, które mają problemy z żołądkiem.

CANINA Magen Balance - równowaga żołądka 250g

Opracowany przez lekarzy weterynarii i stosowany w leczeniu szczeniąt, psów dorosłych i starszych psów, które mają problemy z żołądkiem.

Ten produkt został opracowany przez lekarzy weterynarii i jest stosowany w leczeniu szczeniąt, psów dorosłych i starszych psów, które mają problemy z żołądkiem. Dużo psów cierpi na nadkwaśność żołądka, niezależnie od tego, czy są karmione karmą przemysłową, czy świeżym mięsem (B.A.R.F). Mają tendencję wykrztusić żółtawy śluz, zwłaszcza w godzinach porannych na czczo. Ten proces jest zwykle poprzedzony jedzeniem świeżej trawy. Zmielona kora wiązu czerwonego amerykańskiego „wiąz śliski” tworzy śluz, który przylega do żołądka jak ochronny film łagodzący.

  • Goryczka i centuria pospolita zawierają substancje gorzkie: kwas garbnikowy, inulinę i śluz roślinny, które równoważą podrażniony żołądek.
  • Mięta wodna z olejkami eterycznymi i mentol ma również pozytywny wpływ na środowisko żołądka.
  • Zawarty klinoptylolit bardzo pozytywnie wpływa na środowisko żołądka i przeciwdziała nadmiarowi kwasu. Uspokaja i równoważy żołądek psa.
  • Bentonit to naturalna skała zawierająca różne minerały ilaste, powstała w wyniku wietrzenia popiołu wulkanicznego. Ma strukturę płytkową i przyciąga wodę, woda przepycha się między płytkami, dzięki czemu minerały ilaste pęcznieją, Poprawia to konsystencję kału, co ma pozytywny wpływ na opróżnianie gruczołu odbytu. Tak jak klinoptylolit, bentonit może wiązać szkodliwe cząsteczki, odciążając w ten sposób przewód pokarmowy i poprawiać funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Skład: Mąka z marchewki, kora wiązu (wiąz amerykański), liście mięty wodnej, centuria pospolita, korzeń goryczki

Składniki analityczne: Popiół surowy 37,1%, błonnik surowy 9,9%, białko 5,1%, tłuszcz surowy 1,1%

Fizjologiczne dodatki odżywcze na kg: Klinoptylolit pochodzenia osadowego (1g568) 250 g, bentonit (1m558i) 50 g

Zalecenia dotyczące stosowania / dawkowanie na dzień:

½ łyżeczki na 10 kg masy ciała, max. 4 łyżeczki (1 łyżeczka = ok. 5g).
Kuracja przez 4 tygodnie, w razie potrzeby dłużej.
Przerwać w czasie ciąży.
Nie przekraczać zalecanej dawki.

Wymieszaj proszek z codziennym posiłkiem. Zwilż suchą karmę. Należy zachować dwugodzinne okno pomiędzy podaniem Canina® MAGEN BALANCE a innymi lekami.

Waga: 250g

16 innych produktów w tej samej kategorii: