BALTICA Problem Joints Support - problem ze stawami 200g

BALTICA Problem Joints Support - problem ze stawami 200g

() Recenzje 
67,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 67 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Preparat przeznaczony do uzupełnienia diety psów dorosłych z problemami w obrębie aparatu ruchu, po przebytych kontuzjach lub operacjach kończyn.

BALTICA Problem Joints Support - na problemy ze stawami 200g

Baltica Suplement na stawy w problemach z ruchem Problem Joints Support to wysoko skoncentrowana mieszanka na stawy dla psów. Ma ona za zadanie dostarczać dodatkowych składników odżywczych zwierzęciu, które mają działanie wspierające kondycję stawów, ścięgien, więzadeł oraz chrząstek.

Choroby stawów zdarzają się wśród zwierząt w każdym wieku. Przyczynami wielu z nich są różnego rodzaju obciążenia wynikające z predyspozycji genetycznych bądź wrodzonych. Ponadto dużą grupę schorzeń stanowią te, które pojawiły się w wyniku uszkodzenia mechanicznego przez kontuzję. Inne przyczyny to otyłość, przez którą stawy są nadmiernie obciążone. Ostatnia grupa to choroby stawów spowodowane podeszłym wiekiem bądź infekcjami w obrębie stawów lub chorobami nowotworowymi.

Skład: Kolagen typu II (hydrolizat wieprzowy) 400mg, Siarczan glukozaminy 225mg, MSM (metylosulfonylometan) 215mg, Siarczan chondroityny 25mg, Czarci pazur (ekstrakt) 100mg

Dodatki dietetyczne/kg: Witamina C (kwas L-askorbinowy) 35000 mg

Skład analityczny/100g: Białko 31,9%, Tłuszcze 0,3%, Popiół całkowity 16%, Wilgotność 16%, Potas 5,4g, Sód 1,7g, Siarka 6,8g

Sposób podania: podawać po uprzednim zmieszaniu z pokarmem

Dawkowanie dzienne: przez pierwsze trzy dni 2 miarki na 10kg m.c. kolejne dni 1 miarka na 10kg m.c. psa.

16 innych produktów w tej samej kategorii: