CANINA Tłuszcz wołowy w proszku - naturalne źródło energii 250g

CANINA Tłuszcz wołowy w proszku - naturalne źródło energii 250g

() Recenzje 
CANINA
65,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 65 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

CANINA Tłuszcz wołowy w proszku to doskonały dodatek dla psów bardzo aktywnych, tj. psów stróżujących, myśliwskich, psów sportowych, jako naturalne źródło energii dla większej siły, wydajności i wytrzymałości.

CANINA Tłuszcz wołowy w proszku - naturalne źródło energii 250g

TŁUSZCZ WOŁOWY W PROSZKU Canina® to naturalne źródło energii z gotowanego tłuszczu wołowego i bulionu bez dodatku cukru. Z tłuszczu zwierzęcego, pochodzącego wyłącznie z krowy, psy i koty przetwarzają energię tłuszczową na potrzeby zapotrzebowania swojego organizmu. Idealne rozwiązanie dla młodych, wciąż rosnących lub zbyt chudych zwierząt z tendencją do utraty wagi. Dobre rozwiązanie dla suk i kotek w ciąży i karmiących, które czerpią korzyści i energię z kalorii pochodzących z tłuszczu, tak samo jak ich szczenięta i kocięta (zwiększona zawartość tłuszczu w mleku matki).

Doskonały dodatek dla psów bardzo aktywnych, tj. psów stróżujących, myśliwskich, psów sportowych, jako naturalne źródło energii dla większej siły, wydajności i wytrzymałości. TŁUSZCZ WOŁOWY W PROSZKU to dobry dodatek dla zwierząt wybrednych, ponieważ tłuszcz jest doskonałym nośnikiem smaku. Tłuszcz wołowy w proszku Canina® to optymalne źródło tłuszczu dla każdego posiłku B.A.R.F. Psy karmione surowym mięsem często tracą na wadze z powodu niedostatecznej ilości tłuszczu zwierzęcego w ich diecie. Tłuszcz wołowy w proszku Canina® jest smaczny, lekkostrawny i dostarcza energii na cały dzień.

Skład: 72% gotowany tłuszcz wołowy (suszony rozpyłowo), 27,9% gotowany bulion wołowy, suszony rozpyłowo, 0,1% ekstrakt z rozmarynu jako naturalny przeciwutleniacz

Skład analityczny: białko 21%, tłuszcz surowy 72%, włókno surowe 0,0%, wilgoć 5%. 740kcal = 3100KJ na 100g tłuszczu wołowego w proszku

Zalecenia dotyczące stosowania / dawkowanie na dzień:
Psy: ½ łyżeczki na 10kg masy ciała (maks. 3 łyżeczki)
Koty: ½ łyżeczki, dla dużych kotów (maks. 1 łyżeczka)
(1 łyżeczka = ok. 2½g)

TŁUSZCZ WOŁOWY W PROSZKU Canina® do codziennego stosowania w diecie B.A.R.F., z karmą suchą i mokrą. Sucha karma musi być zwilżona.

Waga: 250g

16 innych produktów w tej samej kategorii: