BALTICA Cod Liver Tran z wątroby dorsza Olej Ultra Premium

BALTICA Cod Liver Tran z wątroby dorsza Olej Ultra Premium

() Recenzje 
35,00 zł
Brutto
Dostępny produkt z innymi opcjami
Ilość
Rozmiar
  • 100 ml
  • 200 ml
  • 400 ml
tag_faces 35 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

BALTICA Cod Liver Tran z wątroby dorsza Olej Ultra Premium to olej tłoczony z wątroby dzikiego dorsza. Dostarcza do diety psa i kota witamin A i D3 oraz cennych dla zdrowia niezbędnych kwasów Omega-3.

BALTICA Cod Liver Tran z wątroby dorsza Olej Ultra Premium

Olej jakości ULTRA PREMIUM tłoczony z wątroby dzikiego dorsza. Dostarcza do diety psa i kota witamin A i D3 oraz cennych dla zdrowia niezbędnych kwasów Omega-3 (EPA i DHA), których organizm naszego pupila nie jest w stanie wytworzyć. Codzienna suplementacja Cod Liver Oil wspiera odporność, układ nerwowy, mocne stawy oraz doskonałą kondycję okrywy włosowej, a także skóry.

Preparat o najwyższym poziomie bezpieczeństwa przeznaczony do suplementacji diety szczeniąt od czwartego tygodnia życia. Nie zawiera konserwantów, został przebadany na zawartość metali ciężkich, dioksyn, furanów i PCB.

Sposób podania: odmierzoną za pomocą pompki dawkę oleju podawać z pokarmem. Można podzielić dzienną dawkę oleju pomiędzy posiłkami. Wprowadzać stopniowo przez pierwsze trzy dni połowę zalecanej, dziennej dawki.

Dawkowanie: Jako dodatek do karmy 3 razy w tygodniu Psy dorosłe: 1 pompka na 10 kg m.c. Koty dorosłe: 1 pompka dziennie

Dieta BARF lub gotowana dawkowanie dzienne Szczenięta (do 12 m-ca życia) 2 pompki na 5kg m.c. Psy dorosłe: 1 pompka na 5 kg m.c. Koty dorosłe: 1 pompka dziennie

Przechowywanie: po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej.

Skład: 100% olej z wątroby dorsza
Tłuszcz surowy: 99,4g Omega-3: 36,8g Omega-6: 3,1g EPA+DHA 299 mg/g Witamina D3 0,48 IU/g.

Dostępne pojemności: 100 ml, 200 ml, 400 ml

16 innych produktów w tej samej kategorii: