CANINA Flexan - bioaktywny kolagen i nowozelandzkie małże zielone 150g

CANINA Flexan - bioaktywny kolagen i nowozelandzkie małże zielone 150g

() Recenzje 
CANINA
65,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 65 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

FLEXAN Canina® to idealne uzupełnienie wszystkich rodzajów żywienia. Nadaje się dla wszystkich psów na każdym etapie życia. Zapewnia cenny budulec chrząstki stawowej i wzmacnia całą tkankę łączną. 

CANINA Flexan - bioaktywny kolagen i nowozelandzkie małże zielone 150g

Kolagen to główne białko strukturalne tkanki łącznej. Suplementacja hydrolizatu kolagenu aktywuje komórki tworzące chrząstkę, dzięki temu skutecznie wspiera odbudowę chrząstki stawowej i spowalnia jej uszkodzenie. Ponadto stymulowane są komórki kościotwórcze i poprawia się gęstość, stabilność i elastyczność tkanki kostnej.

Bioaktywny kolagen w FLEXAN Canina® jest wytwarzany z naturalnych surowców pochodzenia zwierzęcego, przebadanych przez lekarzy weterynarii i dopuszczonych do spożycia przez ludzi (klasa spożywcza). Peptydy kolagenowe charakteryzują się bardzo dobrą biodostępnością i są przyswajane przez organizm niemal bezstratnie. Proszek z nowozelandzkich małży zielonych (Perna canaliculus) zapewnia cenny budulec (glikozoaminoglikany) chrząstki stawowej i wzmacnia całą tkankę łączną. Bioaktywne peptydy kolagenowe i mięso małża nowozelandzkiego działają wzmacniająco i wspierają cały układ mięśniowo-szkieletowy.

FLEXAN Canina® to idealne uzupełnienie wszystkich rodzajów żywienia. Nadaje się dla wszystkich psów na każdym etapie życia.

  • Psy starsze: większa aktywność, większa zwinność i elastyczność, lepsze samopoczucie.
  • Aktywne psy: Optymalna funkcja i sprężystość stawów i kości, wyższa wydajność.
  • Szczenięta i młode psy: Lepsze odżywienie chrząstki stawowej i kości, a tym samym optymalny wzrost. Działanie bioaktywnych peptydów kolagenowych zostało naukowo udowodnione w kilku badaniach klinicznych.

Skład: 90% niehydrolizowany kolagen wieprzowy, 10% mączka z nowozelandzkiej małży zielonej (Perna canaliculus)

Składniki analityczne: białko surowe 94,2%, tłuszcz surowy 0,8%, błonnik surowy 0%, popiół surowy 2,8%

Zalecenia żywieniowe na zwierzę na dzień: FLEXAN Canina® jest uzupełnieniem codziennej diety wszystkich psów na każdym etapie rozwoju. Kuracja do 6 tygodni lub na stałe. W przypadku podawania z suchą karmą, należy zwilżyć pokarm wodą.

2 g na 10 kg masy ciała, max. 15g.
(1 łyżeczka = ok. 2 g)

Waga: 

16 innych produktów w tej samej kategorii: