BALTICA Gold Oil Omega3 Olej Ultra Premium

BALTICA Gold Oil Omega3 Olej Ultra Premium

() Recenzje 
36,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
Rozmiar
  • 100 ml
  • 200 ml
  • 400 ml
tag_faces 36 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

BALTICA Gold Oil Omega3 Olej Ultra Premium to najwyższej jakości olej tłoczony z dzikich ryb morskich o doskonale akceptowalnym przez zwierzęta, delikatnym smaku i zapachu.

BALTICA Gold Oil Omega3 Olej Ultra Premium

Najwyższej jakości olej ULTRA PREMIUM tłoczony z dzikich ryb morskich o doskonale akceptowalnym przez zwierzęta, delikatnym smaku i zapachu. Codzienna suplementacja pozwala na pokrycie zapotrzebowania niezbędnych dla zdrowia kwasów Omega-3, które wspierają odporność, układ nerwowy, wzrok, aparat ruchu oraz doskonałą kondycję okrywy włosowej, a także skóry.

Olej zawiera wysokie stężenie kwasów tłuszczowych Omega-3 (DHA / EPA), których organizm naszego pupila nie jest w stanie wytworzyć.

Zwierzę dla zdrowego i prawidłowego rozwoju potrzebuje kompletu składników odżywczych. Często nie ma ich w pełni dostarczanych w diecie, stąd też potrzeba dodatkowej suplementacji. W suplementacji niezwykle istotna jest też forma podania zwierzęciu. Oleje są jednymi z najskuteczniej przyswajalnych suplementów. Zarówno psy, jak i koty nie są w stanie samodzielnie wytwarzać wielu drogocennych kwasów tłuszczowych, dlatego też niezwykle istotne jest, zapewnianie ich podaży w diecie zwierzęcia. Olej umieszczony został w butelce, która chroni zawartość przed niszczącym działaniem wszelkich czynników zewnętrznych. Dzięki wygodnej pompce z łatwością odmierzysz odpowiednią ilość oleju i dodasz do posiłku, dzięki czemu Twój pies lub kot z łatwością go zje. Płynna forma suplementu sprawia, że można go z niezwykłą łatwością zaaplikować zwierzęciu w karmie.

Produkt wysokiego bezpieczeństwa, pod stałą kontrolą laboratoryjną. Poziomy metali ciężkich, dioksyn, furanów, PCB i innych niepożądanych substancji - zgodnie z wymaganiami Dyrektyw 2006/13/CE, 2002/32/CE i ich późniejszymi zmianami.

Sposób podania: odmierzoną za pomocą pompki dawkę oleju podawać z pokarmem. Można podzielić dzienną dawkę oleju pomiędzy posiłkami. Wprowadzać stopniowo przez pierwsze trzy dni połowę zalecanej, dziennej dawki.
Dawkowanie: Psy dorosłe: 1 pompka / 5 kg m.c. Koty: 1 pompka Przechowywanie: po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej.

Skład: 100% olej z dzikich ryb morskich
Tłuszcz surowy: 99g Omega-3: 36,8g Omega-6: 3,1g EPA+DHA 299 mg/g Witamina D3 0,48 IU/g.

Dostępne pojemności: 100 ml, 200 ml, 400 ml

16 innych produktów w tej samej kategorii: