ZOLUX Puppy Rio Żyrafa - Zabawka dla szczeniaka

ZOLUX Puppy Rio Żyrafa - Zabawka dla szczeniaka

() Recenzje 
ZOLUX
22,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 23 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

ZOLUX Puppy Rio Zyrafa to zabawka dla szczeniaka, która pomoże poradzić sobie młodym psom z urokami wyrastających zębów oraz zaspokoić naturalną potrzebę żucia.

ZOLUX Puppy Rio Żyrafa - Zabawka dla szczeniaka

Nowa kolekcja ekologicznych pluszowych zabawek dla psów wykonana z miękkiej pluszowej tkaniny oraz wypełnienia z poliestru w 100% pochodzącego z materiałów z recyklingu. Puppy "Rio" przeznaczone są dla szczeniąt i małych psów, jednak są odpowiednie także dla zwierząt dorosłych. Główną funkcją zabawek jest stymulacja umysłowa i emocjonalna psa oraz umożliwienie żucia. Zabawa tego typu przedmiotami może stanowić także ważny czynnik przy modyfikowaniu zachowań niepożądanych.

Zabawki Puppy "Rio" posiadają plastikowe elementy przeznaczone do gryzienia, które pomagają poradzić sobie młodym psom z urokami wyrastających zębów oraz zaspokoić naturalną potrzebę żucia. W zależności od temperamentu zwierzęcia, jego przyzwyczajeń i ilości i rodzaju posiadanych zabawek, pluszaki mogą pełnić rolę przytulanki, o którą zwierzę będzie dbać ze względu na swoje przywiązanie do niej.

  • wnętrze zabawki wykonane w całości z poliestru pochodzącego w 100% z recyklingu
  • kolekcja przeznaczona dla szczeniąt i małych psów, jednak odpowiednia także dla zwierząt dorosłych
  • umożliwia stymulację umysłową i fizyczną, może służyć jako narzędzie pozwalające na kontrolę i modyfikację zachowań zwierzęcia
  • plastikowe elementy, pełniące rolę gryzaków
  • wymiary: 15 x 3,5 x 27 cm

16 innych produktów w tej samej kategorii: