ZOLUX Maxou Miś przytulanka dla psa

ZOLUX Maxou Miś przytulanka dla psa

() Recenzje 
ZOLUX
23,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 24 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

ZOLUX Maxou Miś to przytulanka przeznaczona jest dla psów wszystkich ras, rozmiarów i w każdym wieku. Zabawki "Maxou" posiadają szeleszczące elementy, działające na psie zmysły.

ZOLUX Maxou Miś przytulanka dla psa

Nowa, zaprojektowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, kolekcja pluszowych zabawek dla psów wykonana została z miękkiej pluszowej tkaniny oraz wypełnienia z poliestru w 100% pochodzącego z materiałów z recyklingu. "Maxou" przeznaczone są dla psów wszystkich ras, rozmiarów i w każdym wieku. Główną funkcją zabawek jest stymulacja sensoryczna, umysłowa i emocjonalna psa oraz umożliwienie gryzienia. Zabawa tego typu przedmiotami może stanowić także ważny czynnik przy modyfikowaniu zachowań niepożądanych.

Zabawki "Maxou" posiadają szeleszczące elementy oddziałujące na psie zmysły oraz plastikowe elementy, które zaspokajają potrzebę żucia i pomagają poradzić sobie młodym psom z dyskomfortem związanym z wyrzynaniem się zębów. W kolekcji dostępny jest również model dodatkowo wyposażony w bawełniany sznurek, dzięki któremu zabawka może stać się szarpakiem, pozwalającym psu podczas wspólnej zabawy wyładować energię oraz zacieśnić więź z właścicielem. Pluszaki mogą pełnić rolę gryzaka, szarpaka lub przytulanki - przedmiotu przywiązania.

  • wnętrze zabawki wykonane w całości z poliestru pochodzącego w 100% z recyklingu
  • kolekcja przeznaczona dla psów wszystkich ras, rozmiarów i w każdym wieku
  • umożliwia stymulację umysłową i fizyczną, może służyć jako narzędzie pozwalające na kontrolę i modyfikację zachowań zwierzęcia
  • szeleszczące elementy
  • wymiary: 18 x 4,5 x 20 cm

16 innych produktów w tej samej kategorii: