POKUSA Feel The Wild Mięsne gryzaki: 2x wół i 2x kaczka
  • Czekamy na dostawę

POKUSA Feel The Wild Mięsne gryzaki: 2x wół i 2x kaczka

() Recenzje 
14,90 zł
Brutto
Czekamy na dostawę
Ilość
tag_faces 15 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

100% naturalne smaczki wykonane z mięsa mięśniowego wołu i kaczki, są zdrowym i naturalnym przysmakiem pomiędzy posiłkami.

POKUSA Feel The Wild Mięsne gryzaki: 2x wół i 2x kaczka

100% naturalne smaczki wykonane z mięsa mięśniowego, są zdrowym i naturalnym przysmakiem pomiędzy posiłkami.

Dzięki procesowi powolnego suszenia wszystkie składniki zachowują cenne wartości odżywcze oraz wysoką jakość bez dodatku polepszaczy smaku, konserwantów i sztucznych barwników. Meat Sticks to wyjątkowa uczta dla najbardziej wybrednych psów.

  • 100% naturalne smaczki wykonane z mięsa mięśniowego
  • zdrowy i naturalny przysmak pomiędzy posiłkami
  • powolny proces suszenia

Mięso z wołowiny

Wołowina to szlachetny gatunek mięsa, jedno z najwartościowszych odżywczo mięs – cechuje ją średni poziom zawartości tłuszczu oraz wysoka zawartość dobrze przyswajalnego białka. Wołowina jest jednym z głównych źródeł witaminy B12, nie występującej w produktach roślinnych oraz B1 i B6. Wołowina to również bogate źródło fosforu, żelaza i cynku.

Mięso z kaczki

Mięso kaczki – obok gęsiny – uważa się za najszlachetniejszy rodzaj drobiu. Choć zawiera więcej tłuszczu od kurczaka, jest lżejsze i mniej tłuste niż czerwone mięso. Mięso z kaczki zawiera dużo białka, żelaza, magnezu i fosforu oraz szereg witamin – w tym witaminę A i E oraz witaminy z grupy B.

Zastosowanie/ 24h 1 smaczek / 10 kg m.c.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w ciemnym i suchym miejscu. Zawsze zapewnij psu dostęp do świeżej, chłodnej wody. Karma uzupełniająca dla psów wszystkich ras powyżej trzeciego miesiąca życia. Wyprodukowano w Polsce.

Wół:

Skład: 98% mięso mięśniowe z wołowiny, 2,0% jelito z kolagenu. Skład analityczny: białko surowe 72,0%, tłuszcz surowy 4,0%, popiół surowy 4,2%, włókno surowe 6%

Kaczka:

Skład: 98% mięso mięśniowe z kaczki, 2,0% jelito z kolagenu. Skład analityczny: białko surowe 55,0%, tłuszcz surowy 12,0%, popiół surowy 4,1%, włókno surowe 3,8%

Masa netto: 64 g

Pakowane po 2 mięsne gryzaki ze smaku (4 szt w opakowaniu).
Długość pojedynczego gryzaka wynosi 14,5 cm.

16 innych produktów w tej samej kategorii: