POKUSA Chewing bone SENSITIVE - kość do żucia z dodatkiem insektów i czerwonej koniczyny

POKUSA Chewing bone SENSITIVE - kość do żucia z dodatkiem insektów i czerwonej koniczyny

() Recenzje 
14,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
Wymiary
  • 12 cm
tag_faces 15 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Kość do żucia dla wrażliwych psów z wysokiej jakości skóry wołowej z dodatkiem insektów i czerwonej koniczyny. Wspiera zdrowie i witalność psa.

PREMIUM SELECTION chewing bone SENSITIVE - kość do żucia z dodatkiem insektów i czerwonej koniczyny

Kość wyprodukowana z najlepszej jakości skóry wołowej, z dodatkiem funkcjonalnych składników dla wsparcia zdrowia i witalności Twojego psa.

Funkcyjne kości do żucia to naturalny sposób na zaspokojenie potrzeby wszystkich psich pupili! Chęć do żucia i gryzienia lizania to jedne z bardziej podstawowych potrzeb psów. Potrzeby te są niezmiernie istotne u wszystkich psów, niezależnie od wieku, rasy czy trybu życia. Szczenięta i młode psy podczas wymiany zębów szczególnie mocno odczuwają potrzebę gryzienia.

Wartościowe składy kości Pokusa pozwalają na utrzymanie pełni zdrowia pupila oraz dostarczenie do jego organizmu niezbędnych składników odżywczych.

  • Kości do żucia to innowacyjny produkt, który ma za zadanie zapewnić rozrywkę i dobre samopoczucie naszego pupila.
  • Oprócz tego, praca żuchwą pozytywnie wpływa na psychikę psów, wprowadzając je w stan odprężenia i relaksu z uwagi na proces uwalniania endorfin oraz podniesienie poziomu serotoniny w organizmie.

Dlaczego nasze gryzaki?

Dobór poszczególnych składników kości do żucia dla psa został dokładnie przeanalizowany i dobrany tak, by dostarczyć Twojemu psu najlepszych wartości odżywczych, jednocześnie zapewniając wysoką smakowitość produktu oraz zaspokoić najważniejsze potrzeby psiej natury.

Kości do żucia powstały z nieprzetworzonych produktów, gdzie głównym składnikiem jest skóra wołowa która to dzięki swojej umiarkowanie twardej strukturze pozwala cieszyć się tym unikatowym gryzakiem znacznie dłużej. Skóra użyta do produkcji naszych kości jest naturalna oraz niebarwiona. Proces suszenie skóry w niskiej temperaturze (ok. 25 st C) pozwala na zachowanie cennych właściwości odżywczych wszystkich składników wypełniających nasze kości. Struktura kości w doskonały sposób wpływa na zęby oraz dziąsła psa, zapobiegając odkładaniu się kamienia nazębnego.

SKŁAD: skóra wołowa 94%, białko owadzie suszone 3%, koniczyna czerwona suszona 1%, nieaktywne płatki drożdżowe 1%, biotyna 1%

SKŁAD ANALITYCZNY: białko 90,3%, tłuszcz surowy 2,0%, popiół surowy 2,2%, włókno surowe <0,5%

16 innych produktów w tej samej kategorii: