KIWI WALKER Krewetki Liofilizowane przysmaki 50g
  • KIWI WALKER Krewetki Liofilizowane przysmaki 50g
  • KIWI WALKER Liofilizowane przysmaki dla psa i kota

KIWI WALKER Krewetki Liofilizowane przysmaki 50g

() Recenzje 
KIWI WALKER
41,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 41 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Zdrowo i smacznie? Tak, z liofilizowanymi przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% krewetki.

KIWI WALKER Krewetka Liofilizowane przysmaki 50g

Zdrowo i smacznie? Tak, z przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% krewetki.

Smaczki są liofilizowane, co oznacza, że zostały wysuszone mrozem, a to pozwoliło na usunięcie z nich wody. Tym samym, pozostały w pełni naturalne, bez konserwantów czy ulepszaczy smaku i innych niepotrzebnych składników używanych do konserwowania żywności. Jednocześnie, w procesie liofilizacji nie utraciły żadnych walorów odżywczych, składników mineralnych czy witamin. Dzięki zredukowaniu wody produkt jest bezpieczny mikrobiologicznie, czyli nienarażony na rozwój bakterii czy grzybów.

Liofilizacja to jedna z najdoskonalszych metod konserwacji żywności. Smaczki KREWETKI to prawdziwe mięso krewetek, w mini kawałkach, idealne do nagradzania zwierzaka.

Nie brudzą rąk i nie są lepkie. Krewetki to wartościowy przysmak. Są lekkostrawne, zawierają witaminy z grupy B (witaminę B12, B3), a także fluor, selen, wapń, jod, cynk, żelazo i magnez. Dzięki liofilizacji, smaczki możesz zabrać zawsze ze sobą. Nie potrzebują lodówki.

Dodatkowo, są bardzo lekkie i nie będą stanowiły obciążenia plecaka w czasie spaceru czy podróży. Opakowanie jest zabezpieczone dodatkową pokrywką dla pewności świeżości produktu. Smaczki zapakowane są w plastikowy słoiczek, który później można ponownie wykorzystać na inne smaczki. Przekąska idealna!

Skład: 100% krewetki

Składniki analityczne: Białko 66%, Tłuszcz 16,8%, Surowe włókno 5%, Surowy popiół 11,3%, Zawartość wody 1,5%

Waga: 50 g

16 innych produktów w tej samej kategorii: