KIWI WALKER Kaczka Liofilizowane przysmaki 80g

KIWI WALKER Kaczka Liofilizowane przysmaki 80g

() Recenzje 
KIWI WALKER
39,99 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 40 pkt w Programie Lojalnościowym
1 recenzje

Zdrowo i smacznie? Tak, z liofilizowanymi przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% kaczki.

KIWI WALKER Kaczka Liofilizowane przysmaki 80g

Zdrowo i smacznie? Tak, z przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% kaczki.

Smaczki są liofilizowane, co oznacza, że zostały wysuszone mrozem, a to pozwoliło na usunięcie z nich wody. Tym samym, pozostały w pełni naturalne, bez konserwantów czy ulepszaczy smaku i innych niepotrzebnych składników używanych do konserwowania żywności. Jednocześnie, w procesie liofilizacji nie utraciły żadnych walorów odżywczych, składników mineralnych czy witamin. Dzięki zredukowaniu wody produkt jest bezpieczny mikrobiologicznie, czyli nienarażony na rozwój bakterii czy grzybów.

Liofilizacja to jedna z najdoskonalszych metod konserwacji żywności. Smaczki KACZKA to prawdziwe mięso, w mini kawałkach, idealne do nagradzania zwierzaka.

Nie brudzą rąk i nie są lepkie. Kaczka to wartościowe mięso. Znajduje się w nim sporo witamin z grupy B, witamina A, a także potas, fosfor, żelazo i magnez. Dzięki liofilizacji, smaczki możesz zabrać zawsze ze sobą. Nie potrzebują lodówki.

Dodatkowo, są bardzo lekkie i nie będą stanowiły obciążenia plecaka w czasie spaceru czy podróży. Opakowanie jest zabezpieczone dodatkową pokrywką dla pewności świeżości produktu. Smaczki zapakowane są w plastikowy słoiczek, który później można ponownie wykorzystać na inne smaczki. Przekąska idealna!

Skład: 100% kaczki

Składniki analityczne: Białko 64,7%, Tłuszcz 7,4%, Surowe włókno 1%, Surowy popiół 8,9%, Zawartość wody 1,5%

Waga: 80 g

16 innych produktów w tej samej kategorii: