KIWI WALKER Banan Liofilizowane przysmaki 70g
  • KIWI WALKER Banan Liofilizowane przysmaki dla psa 70g
  • KIWI WALKER Banan Liofilizowane przysmaki dla psa 70g
  • KIWI WALKER Liofilizowane przysmaki dla psa

KIWI WALKER Banan Liofilizowane przysmaki 70g

() Recenzje 
KIWI WALKER
29,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 30 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Zdrowo i smacznie? Tak, z liofilizowanymi przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% banan.

KIWI WALKER Banan Liofilizowane przysmaki 70g

Zdrowo i smacznie? Tak, z przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% banan.

Owoce są liofilizowane, co oznacza, że zostały wysuszone mrozem, a to pozwoliło na usunięcie z nich wody. Tym samym, pozostały w pełni naturalne, bez konserwantów czy ulepszaczy smaku i innych niepotrzebnych składników używanych do konserwowania żywności. Jednocześnie, w procesie liofilizacji nie utraciły żadnych walorów odżywczych, składników mineralnych czy witamin. Dzięki zredukowaniu wody produkt jest bezpieczny mikrobiologicznie, czyli nienarażony na rozwój bakterii czy grzybów.

Liofilizacja to jedna z najdoskonalszych metod konserwacji żywności. Smaczki BANAN to prawdziwe owoce banana, w małych kawałkach, idealne do nagradzania zwierzaka.

Nie brudzą rąk i nie są lepkie. Banan to wartościowy owoc. Zawiera wszystkie najważniejsze witaminy - A, C, E, K oraz te z grupy B. Nie brakuje w nich także błonnika oraz składników mineralnych - magnezu, fosforu i wapnia. Jednak najwięcej mają potasu. Dzięki liofilizacji, smaczki możesz zabrać zawsze ze sobą. Nie potrzebują lodówki.

Dodatkowo, są bardzo lekkie i nie będą stanowiły obciążenia plecaka w czasie spaceru czy podróży. Opakowanie jest zabezpieczone dodatkową pokrywką dla pewności świeżości produktu. Smaczki zapakowane są w plastikowy słoiczek, który później można ponownie wykorzystać na inne smaczki. Przekąska idealna!

Skład: 100% banan

Składniki analityczne: Białko 5,5%, Tłuszcz 0,9%, Surowe włókno 6,5%, Surowy popiół 3,7%, Zawartość wody 3,3%

Waga: 70 g

16 innych produktów w tej samej kategorii: