YORA Baton proteinowy z insektami dla psa Power Protein Bar
  • Czekamy na dostawę

YORA Baton proteinowy z insektami dla psa Power Protein Bar

() Recenzje 
YORA
10,00 zł
Brutto
Czekamy na dostawę
Ilość
tag_faces 10 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Wyjątkowo smaczny przysmak z insektów w formie poręcznego batona, który idealnie sprawdzi się przy psich alergikach oraz tych o wrażliwych brzuchach.

Yora - wysokoenergetyczne batony proteinowe dla psa.

Przysmak o kształcie batonu z insektów dla psa.

Batony są wyjątkowo smakowite a przy tym znacznie lepsze dla środowiska niż standardowe przysmaki na bazie mięsa czy ryby. Białko owadów jest zdrową i najbardziej zrównoważoną alternatywą dla mięsa i ryb, która świetnie sprawdza się przy psich alergikach oraz tych o wrażliwych brzuchach. Obecnie wielu z nas decyduje się na zmniejszenie ilości spożywanego mięsa ze względów środowiskowych lub obaw związanych z dobrostanem zwierząt, jednak koty i psy potrzebują białka zwierzęcego, aby się rozwijać, więc YORA postanowiła znaleźć alternatywę.

Larwy Hermetia Illucens posiadają odpowiednio wartościowe i odżywcze białka, tłuszcze i minerały, aby Twój czworonożny przyjaciel cieszył się zdrowiem i dobrym samopoczuciem przez cały dzień.

Szefowie kuchni YORA połączyli baton wysokobiałkowy z marchewką, jabłkiem i szpinakiem, aby dać Twojemu psu przypływ energii po dobrym biegu! Żaden uboczny produkt mięsny ani mączka mięsna nie trafiają do smakołyków YORA, co oznacza, że istnieje tylko jedno źródło białka zwierzęcego - insekty!

Dzięki hipoalergicznej formule YORA nadaje się również dla psów z nietolerancją pokarmową a także tych z chorobami skóry.

Zalety przysmaków z owadami:

  • wysoka jakość,
  • pełnowartościowe holenderskie larwy,
  • hipoalergiczna formuła,
  • bez mączki mięsnej,
  • przyjazne planecie,
  • mniejsze zużycie energii ziemi, nawozów i wody

YORA dokłada wszelkich starań, aby zmniejszyć swój wpływ na planetę, dlatego używa w 100% wysokiej jakości, pełnowartościowych holenderskich larw. Stosowanie insektów zamiast mięsa ma ogromne zalety ze względu na mniejsze zużycie energii, ziemi, nawozów i wody potrzebnej do tradycyjnej hodowli zwierząt. YORA jest lepsza dla zwierząt i dla całej planety!

Skład: Mączka z owadów (50%), groszek, gliceryna roślinna, tłoczony na zimno olej rzepakowy, suszona marchewka (4%), suszone jabłko (4%), suszony szpinak (4%), suszone buraki (0,1%).

Skład analityczny: Białko surowe 28,1%, Oleje i tłuszcze surowe 11,7%, Włókno surowe 7,3%, Popiół surowy 5,4%, Wilgotność 19%.

16 innych produktów w tej samej kategorii: