ICEPAW Kabeljaurollen Maxi roladki z dorsza do żucia dla psów 3szt.

ICEPAW Kabeljaurollen Maxi roladki z dorsza do żucia dla psów 3szt.

() Recenzje 
38,50 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 39 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

ICEPAW Kabeljaurollen Maxi - bardzo trwałe gryzaki zapewniające psu dużo przyjemności z żucia i gryzienia. Wykonane w 100% z suszonej skóry dorsza, zwiniętej w kształt roladek.

ICEPAW Kabeljaurollen Maxi 3 szt.

Roladki z dorsza do żucia dla psów

Bardzo trwałe gryzaki zapewniające psu dużo przyjemności z żucia i gryzienia. Atrakcyjne smakowo i zapachowo dla psa. Wykonane w 100% z suszonej skóry dorsza, zwiniętej w kształt roladek.

Gryzaki są w 100% naturalne, bez żadnych sztucznych dodatków. Bogate w witaminy i minerały oraz kwasy Omega-3. Delikatnie suszone powietrzem w niskiej temperaturze dla zachowania składników odżywczych i naturalnego aromatu. Ze względu na niską zawartość tłuszczu stanowią idealny przysmak dla psów z tendencją do nadwagi. Polecane również jako przysmak czyszczący zęby. 

Zrównoważona, ekologiczna produkcja

  • Proces produkcji i suszenia przysmaków odbywa się z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii
  • Opakowanie jest biodegradowalne, zgodne z najnowszymi wymogami środowiskowymi. Oznacza to, że opakowanie samodzielnie ulega degradacji w kontakcie ze środowiskiem, bez ingerencji człowieka.
  • Regularne kontrole surowców, procesów produkcyjnych i produktów końcowych gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo
  • Ryby wykorzystywane w produkcji to ryby dziko żyjące poławiane na łowiskach Morza Północnego kontrolowanych przez EU, nie stosujemy ryb hodowlanych.

Skład: 100% suszonego dorsza

Składniki analityczne: surowe białko 84,4%, surowy tłuszcz 1,4%, surowe włókno 0,2%, surowy popiół 18,6% Zalecenia żywieniowe: Stosować jako przysmak i dodatek do codziennej diety

Waga: Każda roladka ma ok. 14 cm długości. 3 sztuki w opakowaniu.

16 innych produktów w tej samej kategorii: