POKUSA Feel The Wild Mięsne gryzaki: 2x jeleń i 2x dzik
  • Czekamy na dostawę

POKUSA Feel The Wild Mięsne gryzaki: 2x jeleń i 2x dzik

() Recenzje 
14,90 zł
Brutto
Czekamy na dostawę
Ilość
tag_faces 15 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

100% naturalne smaczki wykonane z mięsa mięśniowego, są zdrowym i naturalnym przysmakiem pomiędzy posiłkami.

POKUSA Feel The Wild Mięsne gryzaki: 2 x jeleń i 2 x dzik

100% naturalne smaczki wykonane z mięsa mięśniowego, są zdrowym i naturalnym przysmakiem pomiędzy posiłkami.

Dzięki procesowi powolnego suszenia wszystkie składniki zachowują cenne wartości odżywcze oraz wysoką jakość bez dodatku polepszaczy smaku, konserwantów i sztucznych barwników. Meat Sticks to wyjątkowa uczta dla najbardziej wybrednych psów.

  • 100% naturalne smaczki wykonane z mięsa mięśniowego
  • zdrowy i naturalny przysmak pomiędzy posiłkami
  • powolny proces suszenia

Dziczyzna charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami dietetycznymi i prozdrowotnymi.

Mięso zwierząt łownych charakteryzuje się dużą wartością odżywczą. Zawiera więcej minerałów, takich jak fosfor, magnez i wapń. Jest to mięso pochodzenia naturalnego, pozbawione negatywnych cech związanych z intensywnym, przemysłowym chowem zwierząt rzeźnych. Tempo wzrostu zwierzyny łownej nie jest przyspieszane, a zwierzę ma swobodny dostęp do różnorodnego pokarmu. Zwierzęta dziko żyjące nie są narażone na stres związany z hodowlą przemysłową, a prawidłowo upolowane nie przeżywają stresu związanego z drogą do ubojni i mięso z nich pozyskiwane zawiera jedynie śladowe ilości adrenaliny.

Mięso z jelenia

Mięso z jelenia zawiera średnio trzykrotnie mniej tłuszczu niż wołowina i proporcjonalnie więcej nienasyconych kwasów tłuszczowych. Mięso to wykazuje również bardzo wysoką zawartość żelaza - około pięciokrotnie więcej niż wieprzowina. Mięso z jelenia zawiera również trzy razy więcej witaminy B12 niż znajduje się w wieprzowinie.

Mięso z dzika

Mięso z dzika zawiera około trzykrotnie mniej kalorii niż mięso z wieprzowiny. Zawartości minerałów takich jak fosfor, magnez, żelazo, mangan i cynk jest dwukrotnie większa w mięsie z dzika niż w wieprzowinie.

Zastosowanie/ 24h 1 smaczek / 10 kg m.c.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w ciemnym i suchym miejscu. Zawsze zapewnij psu dostęp do świeżej, chłodnej wody. Karma uzupełniająca dla psów wszystkich ras powyżej trzeciego miesiąca życia. Wyprodukowano w Polsce.

Jeleń:

Skład: 98% mięso mięśniowe z jelenia, 2,0% jelito z kolagenu. Skład analityczny: Białko surowe 47,0%, tłuszcz surowy 11,0%, popiół surowy 2,2%, włókno surowe 8,0%

Dzik:

Skład: 98% mięso mięśniowe z dzika, 2,0% jelito z kolagenu. Skład analityczny: Białko surowe 64%, surowy tłuszcz 23,1%, popiół surowy 4,5%, włókno surowe 2,9% 

Masa netto: 64 g

Pakowane po 2 mięsne gryzaki ze smaku (4 szt w opakowaniu).
Długość pojedynczego gryzaka wynosi 14,5 cm.

16 innych produktów w tej samej kategorii: