OUTWARD HOUND - Piłki tenisowe 4 sztuki

OUTWARD HOUND - Piłki tenisowe 4 sztuki

() Recenzje 
17,90 zł
Brutto
Dostępny produkt z innymi opcjami
Ilość
Rozmiar
  • XS
  • S
  • M
tag_faces 18 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Outward Hound Squeaker Ballz to nowa odsłona klasycznej piłki tenisowej! Te kolorowe piłki są wykonane z najwyższej jakości gumy, dzięki czemu nie przestaną się odbijać, zanim zakończy się zabawa

OUTWARD HOUND - Piłki tenisowe 

Outward Hound Squeaker Ballz to nowa odsłona klasycznej piłki tenisowej! Te kolorowe piłki są wykonane z najwyższej jakości gumy, dzięki czemu nie przestaną się odbijać, zanim zakończy się zabawa. Twoje szczenię pokocha gonitwę za piszczącą piłką tenisową, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Squeaker Ballz są dostępne w opakowaniach zbiorczych po 2, 4, 6 i 8 sztuk, co czyni je doskonałym dodatkiem dla rodzin z jednym lub kilkoma psami. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów od XS do Large, każdy pies może się świetnie bawić! Pamiętaj tylko, że rozmiar XS jest przeznaczony dla psów o wadze poniżej 10 kg.

PISZCZĄCE I ZABAWNE

Squeaker Ballz od Outward Hound łączą piłkę tenisową i piszczałkę w jedną ekscytującą zabawkę do aportowania!

DO ZABAWY WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ

Piłki Squeaker Ballz są dostępne w wielu jaskrawych, dobrze widocznych kolorach, co jest świetną opcją zarówno do zabawy w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Połącz piłki z wyrzutnią, aby przedłużyć czas zabawy i dać swojemu pupilowi więcej ruchu!

ROZMIARY DLA WSZYSTKICH RAS

Squeaker Ballz są dostępne w wielu rozmiarach, aby dać satysfakcję każdemu psiakowi! Zapoznaj się z poniższą tabelą rozmiarów, aby prawidłowo dobrać rozmiar zabawki.

WYKONANE Z GUMY PREMIUM

Squeaker Ballz zostały zaprojektowane z tradycyjnego filcu tenisowego (bez szklanych włókien) i wysokiej jakości gumy, aby zapewnić długotrwałą zabawę, która nie skończy się zbyt szybko!

Tabela rozmiarów:

Rozmiar Średnica Odpowiednia wielkość psa
XSmall  3,81 cm   psy małe (poniżej 10 kg)
Small    5,08 cm   psy małe i średnie 
Medium 6,35 cm   psy średnie i duże

16 innych produktów w tej samej kategorii: