UNISZKI Szyjka Kacza 200g

UNISZKI Szyjka Kacza 200g

() Recenzje 
UNISZKI
13,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 14 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Szyja kacza to średniej twardości naturalny gryzak, który z pewnością wyróżni się w diecie Twojego psa. Gryzak stanowi bogate źródło białka, które jest niezbędne dla zdrowia i siły mięśni Twojego czworonoga. 

UNISZKI Szyjka Kacza 200g

Szyja kacza to średniej twardości naturalny gryzak, który z pewnością wyróżni się w diecie Twojego psa. Gryzak stanowi bogate źródło białka, które jest niezbędne dla zdrowia i siły mięśni Twojego czworonoga. Co więcej, kaczka zawiera sporo witamin i minerałów wspierających ogólny stan zdrowia psa.

Dzięki średniej twardości szyja kacza idealnie sprawdzi się w roli gryzaka do żucia. Regularne żucie tego naturalnego przysmaku pomaga w czyszczeniu zębów, usuwaniu nagromadzonej płytki bakteryjnej oraz masowaniu dziąseł. Jest to więc doskonały sposób na dbanie o higienę jamy ustnej Twojego pupila w sposób naturalny i smakowity.

  • DLA zdrowia jamy ustnej
  • DLA wzmocnienia mięśni żuchwy
  • DLA zdrowych dziąseł

Szyja kacza nie tylko dostarcza wartościowych składników odżywczych, ale również sprzyja wzmocnieniu mięśni żuchwy i stymuluje instynkt żucia psa.

Podczas podawania tego niezwykłego gryzaka, zawsze monitoruj swojego psa i dbaj o jego bezpieczeństwo. Pamiętaj też, aby zapewnić mu dostęp do świeżej wody pitnej. Szyję kaczą podawaj jako dodatek do codziennych posiłków psa. Aby zachować świeżość i pełnię aromatu szyi kaczej, przechowuj produkt w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, zawsze dbając o szczelne zamknięcie opakowania.

Skład: Szyje kacze 100%

Składniki analityczne: Białko surowe: 80% Tłuszcz surowy: 10,7% Wilgotność: 7,1% Zawartość popiołu surowego: 5,21% Zawartość włókna surowego: 0,8% 

Opakowanie: 200g

16 innych produktów w tej samej kategorii: