Syta Micha Psiakersy Kaczka z jabłkiem dla psa
  • Czekamy na dostawę

Syta Micha Psiakersy Kaczka z jabłkiem dla psa

() Recenzje 
19,99 zł
Brutto
Czekamy na dostawę
Ilość
tag_faces 20 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Psiakersy Syta Micha to ciastka dla psa wyróżniające się wysoką zawartością mięsa z dodatkiem owocowo-warzywnym, dzięki czemu są tak uwielbiane przez każdego czworonoga.

Psiakersy dla psa Kaczka z jabłkiem Syta Micha.

Suszone ciasta dla psa kaczka z jabłkiem to idealna przekąska, stanowiąca uzupełnienie diety Twojego pupila.

Jeśli Twój pupil ma delikatny układ pokarmowy lub alergię to Psiakersy Syta Micha będą świetną przekąską nawet dla tych najbardziej wymagających zwierzaków.

Mięsne ciastka z kaczki z dodatkiem jabłka charakteryzują się niebywałą kruchością. W delikatny sposób ulegają łamaniu, jednak nie rozpadają się przy tym na wiele, drobnych kawałków. Dzięki temu są bezpieczną przekąską nawet dla najmniejszych ras.

Naturalne przysmaki dla psa są w kształcie ręcznie formowanych pasków. Ich umiarkowana szerokość (ok cm) pozwala na podawanie ich psom w każdym wieku bez względu na rasę.

Ciastka kaczka z jabłkiem Syta Micha to produkt suszony, nie wypiekany. Dzięki temu procesowi Psiakersy Syta Micha nie zawierają mąki, ani inny dodatków prócz mięsa (75%) oraz owoców (25%). Co więcej, suszenie pozwala zatrzymać wszystkie cenne wartości odżywcze mięsa z kaczki oraz jabłek.

Zalety Psiakersów Syta Micha:

  • ciastka pozbawione glutenu oraz zbóż,
  • delikatnie kruche oraz łatwe w dzieleniu,
  • monobiałkowe ciastka dla psa dedykowane alergikom,
  • całkowicie przyswajalne ze względu na prosty skład: 75% mięsa i 25% naturalnego dodatku,
  • dostarczają dużej dawki energii (produkowane są z mięsa mięśniowego)
  • mają mało kalorii (ciastka bez dodatku tłuszczu),
  • odznaczają się najwyższą smakowitością ze względu na minimalną obróbkę termiczną, która pozwala na zachowanie wszystkich cech organoleptycznych składników.

Składniki Psiakersów Kaczka z jabłkiem Syta Micha:

  • Kaczka dla psa Świeże mięso z kaczki obfituje w łatwostrawne białko oraz wielonienasycone kwasy tłuszczowe o działaniu przeciwzapalnym. Cechuje się niebywałą smakowitością, a zawarte w niej cynk oraz selen wspierają prawidłową pracę tarczycy oraz pomagają zwalczać wolne rodniki.
  • Jabłka dla psa Jabłka to doskonałe źródło błonnika, który wpływa korzystnie na mikroflorę jelitową oraz reguluje rytm wypróżnień. Dodatkowo, kwercetyna, obecna w jabłkach zwalcza wolne rodniki oraz zapobiega chorobom sercowo- naczyniowym.

Podawanie psu Psiakersów z kaczką i jabłkiem z pewnością przyczyni się do prawidłowego funkcjonowanie organizmu, regulując procesy trawienne, wzmacniając układ odpornościowy oraz dbając o piękną i lśniącą sierść psa.

Niskokaloryczne smakołyki dla psa do świetna nagroda wysokiej smakowitości, również dla psów z nadwagą. Wybierając Sytą Michę podarujesz swojemu psu wszystko co najlepsze i naturalne.

Prosty skład: 75% mięso kaczki, 25% jabłko

16 innych produktów w tej samej kategorii: