SANADOG Wegańskie paski z gruszki 100g

SANADOG Wegańskie paski z gruszki 100g

() Recenzje 
SANADOG
17,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 18 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Paski do żucia SANADOG wyglądają jak mięso, smakują co najmniej równie pysznie, ale składają się wyłącznie ze zdrowych gruszek. Nawet jeśli Twój pies zwykle nie lubi warzyw, pokocha ten wegański przysmak.

SANADOG Wegańskie paski z gruszki 100g

Paski do żucia wyglądają jak mięso, smakują co najmniej równie pysznie, ale składają się wyłącznie ze zdrowych gruszek. Nawet jeśli Twój pies zwykle nie lubi warzyw, pokocha ten wegański przysmak.

Starannie wyselekcjonowane gruszki pochodzą z lokalnych źródeł. Dzięki delikatnemu procesowi produkcji zdrowe składniki odżywcze zawarte w gruszkach zostają zachowane i pomagają Twojemu psu utrzymać zdrowie i witalność przez długi czas.

Wegańskie gruszkowe paski do żucia SANADOG wykonane ze świeżych gruszek z dodatkiem naturalnej gumy guar. Pochodzi z nasion drzewa Cyamopsis z Indii.

Dzięki tej pysznej i zdrowej wegańskiej przekąsce możesz rozpieszczać swojego psa i chronić środowisko, ponieważ produkuje się ją przy znacznie mniejszym zużyciu energii niż produkty mięsne.

Zalecenie dotyczące żywienia: 

Jako nagroda lub przekąska między posiłkami. W razie potrzeby zmniejsz ilość karmy. Zawsze zapewniaj świeżą i czystą wodę do picia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Nieodpowiednie dla psów poniżej 3 miesiąca życia.

Skład:  98% gruszka, 2% nasion guar.

Składniki analityczne: Białko - 4,1% Tłuszcz surowy - 5,5% Wilgotność - 13% Popiół surowy - 1,5% Włókno surowe - 2,9%

Karma uzupełniająca dla psów.

Waga: 100g

16 innych produktów w tej samej kategorii: