SANADOG Filety z koniny z dynią i gruszką 100g

SANADOG Filety z koniny z dynią i gruszką 100g

() Recenzje 
SANADOG
15,50 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 16 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Filety z koniny z dynią i gruszką od SANADOG to przysmak dla Twojego psa z czystego mięsa jakości superfoods. To pyszna i zdrowa przekąska dla Twojego psa.

SANADOG Filety z koniny z dynią i gruszką 100g

Filety z koniny z dynią i gruszką od SANADOG to przysmak dla Twojego psa z czystego mięsa jakości superfoods. Produkowane są we własnym zakładzie bez dodatków takich jak kukurydza, pszenica, soja, barwniki, konserwanty, mączka mięsna czy inne wypełniacze i są delikatnie suszone powietrzem. Technologia suszenia powietrzem to nowoczesna interpretacja wielowiekowych technik konserwacji mięsa.

Starannie wyselekcjonowane mięso końskie pochodzi z lokalnych źródeł. Dzięki delikatnemu procesowi produkcji składniki odżywcze zawarte w mięsie są zachowane i pomagają Twojemu psu utrzymać zdrowie i witalność przez długi czas.

Filety z koniny SANADOG są rafinowane odrobiną gliceryny (składnika tłuszczowego) z oleju rzepakowego. Zdrowa gliceryna wiąże wodę i zapewnia miękką i nadającą się do żucia konsystencję, którą psy tak bardzo kochają.

  • Filety z koniny SANADOG to pyszna i zdrowa przekąska dla Twojego psa.
  • Przysmak jest idealny dla alergików i psów w każdym wieku.

Zalecenie dotyczące żywienia: 

Jako nagroda lub przekąska między posiłkami. W razie potrzeby zmniejsz ilość karmy. Zawsze zapewniaj świeżą i czystą wodę do picia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Nieodpowiednie dla psów poniżej 3 miesiąca życia.

Skład: 90% konina, 4% dynia, 4% gruszka, 2% naturalna gliceryna roślinna

Składniki analityczne: Białko - 42% Tłuszcz surowy - 18% wilgotność - 8% Popiół surowy - 8% włókno surowe - 2%

Karma uzupełniająca dla psów.

Waga: 100g

16 innych produktów w tej samej kategorii: