SANADOG Dwuwarstwowy filet z insektów z dynią 100g
  • SANADOG Dwuwarstwowy filet z insektów z dynią 100g
  • SANADOG Dwuwarstwowy filet z insektów z dynią Przysmak dla psa

SANADOG Dwuwarstwowy filet z insektów z dynią 100g

() Recenzje 
SANADOG
17,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 18 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

SANADOG Dwuwarstwowy filet z insektów z dynią to paski do żucia, które wyglądają jak mięso, smakują równie wyśmienicie, ale składają się wyłącznie ze zdrowych larw owadów muchówki czarnej. Smakołyki cudownie pachną orzechami i będą chętnie jedzone przez każdego psa.

SANADOG Dwuwarstwowy filet z insektów z dynią 100g

Paski do żucia wyglądają jak mięso, smakują równie wyśmienicie, ale składają się wyłącznie ze zdrowych larw owadów muchówki czarnej. Smakołyki cudownie pachną orzechami i będą chętnie jedzone przez każdego psa. Filety składają się z dwóch warstw. Poniżej pyszny filet z larw owadów, a na wierzchu warstwa świeżej dyni.

Starannie wyselekcjonowane larwy owadów hodowane są we własnych fermach. Larwy żywią się głównie resztkami pokarmu, nie pobierają prawie wcale wody i rosną w ciągu kilku dni. Larwy są miażdżone i formowane, a następnie delikatnie suszone powietrzem. To wszystko. Nie stosujemy żadnych dodatków, konserwantów, mączki z owadów ani innych wypełniaczy. Nasza technologia suszenia powietrzem to nowoczesna interpretacja wielowiekowych technik konserwacji mięsa.

Larwy owadów zawierają wysokiej jakości białko, wysoki udział nienasyconych kwasów tłuszczowych, witaminy i minerały, takie jak miedź, żelazo, magnez, mangan, selen i cynk. Są więc dobrymi dostawcami składników odżywczych, pożywnych i zdrowych. A wysokiej jakości skład aminokwasowy białka owadziego jest idealny dla psów, a w niektórych przypadkach lepszy niż mięso. Filet „On Top” jest wytwarzany ze świeżych marchwi suszonych powietrzem. 

Paski do żucia dla owadów SANADOG z marchwią są wykonane z odrobiną naturalnej gumy guar. Pochodzi z nasion drzewa Cyamopsis pochodzącego z Indii. Guar łączy ze sobą rozdrobnione larwy i marchewkę, tworząc miękką i nadającą się do żucia teksturę, którą psy tak bardzo kochają.

Dzięki tej pysznej i zdrowej wegańskiej przekąsce możesz rozpieszczać swojego psa i chronić środowisko, ponieważ produkuje się ją przy znacznie mniejszym zużyciu energii niż produkty mięsne.

Zalecenie dotyczące żywienia: 

Jako nagroda lub przekąska między posiłkami. W razie potrzeby zmniejsz ilość karmy. Zawsze zapewniaj świeżą i czystą wodę do picia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Nieodpowiednie dla psów poniżej 3 miesiąca życia.

Skład: 60% larwy muchy czarnego żołnierza, 38% dynia, 2% nasiona guar.

Skład analityczny: Białka - 37,5% Tłuszcz surowy - 20,3% Wilgotność - 12% Popiół surowy - 8,1% Włókno surowe - 6,8%
Karma uzupełniająca dla psów. 

Waga: 100g

16 innych produktów w tej samej kategorii: