POKUSA Chewing bone PUPPY - kość do żucia z łososiem, pomidorem, oliwkami, bazylią i tymiankiem

POKUSA Chewing bone PUPPY - kość do żucia z łososiem, pomidorem, oliwkami, bazylią i tymiankiem

() Recenzje 
15,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
Wymiary
  • 12 cm
tag_faces 16 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Kość do żucia dla szczeniaków z wysokiej jakości skóry wołowej z dodatkiem łososia, pomidora, oliwek, bazylii i tymianku. Wspiera zdrowie i witalność psa.

PREMIUM SELECTION chewing bone PUPPY - kość do żucia z łososiem, pomidorami, oliwkami, bazylią i tymiankiem

Kość wyprodukowana z najlepszej jakości skóry wołowej, z dodatkiem funkcjonalnych składników dla wsparcia zdrowia i witalności Twojego psa.

Funkcyjne kości do żucia to naturalny sposób na zaspokojenie potrzeby wszystkich psich pupili! Chęć do żucia i gryzienia lizania to jedne z bardziej podstawowych potrzeb psów. Potrzeby te są niezmiernie istotne u wszystkich psów, niezależnie od wieku, rasy czy trybu życia. Szczenięta i młode psy podczas wymiany zębów szczególnie mocno odczuwają potrzebę gryzienia.

Wartościowe składy kości Pokusa pozwalają na utrzymanie pełni zdrowia pupila oraz dostarczenie do jego organizmu niezbędnych składników odżywczych.

  • Kości do żucia to innowacyjny produkt, który ma za zadanie zapewnić rozrywkę i dobre samopoczucie naszego pupila.
  • Oprócz tego, praca żuchwą pozytywnie wpływa na psychikę psów, wprowadzając je w stan odprężenia i relaksu z uwagi na proces uwalniania endorfin oraz podniesienie poziomu serotoniny w organizmie.

Dlaczego nasze gryzaki?

Dobór poszczególnych składników kości do żucia dla psa został dokładnie przeanalizowany i dobrany tak, by dostarczyć Twojemu psu najlepszych wartości odżywczych, jednocześnie zapewniając wysoką smakowitość produktu oraz zaspokoić najważniejsze potrzeby psiej natury.

Kości do żucia powstały z nieprzetworzonych produktów, gdzie głównym składnikiem jest skóra wołowa która to dzięki swojej umiarkowanie twardej strukturze pozwala cieszyć się tym unikatowym gryzakiem znacznie dłużej. Skóra użyta do produkcji naszych kości jest naturalna oraz niebarwiona. Proces suszenie skóry w niskiej temperaturze (ok. 25 st C) pozwala na zachowanie cennych właściwości odżywczych wszystkich składników wypełniających nasze kości. Struktura kości w doskonały sposób wpływa na zęby oraz dziąsła psa, zapobiegając odkładaniu się kamienia nazębnego.

SKŁAD: skóra wołowa 92%, mięso z łososia 5%, pomidor suszony płatki 1%, oliwki czarne suszone 1%, bazylia suszona 0,5%, tymianek 0,5%

SKŁAD ANALITYCZNY:białko 89,9%, tłuszcz surowy 3,9%, popiół surowy 1,7%, włókno surowe 0,9%

16 innych produktów w tej samej kategorii: