NATUREA Owoce Leśne Bezzbożowe biszkopty dla psa 140g
  • Czekamy na dostawę

NATUREA Owoce Leśne Bezzbożowe biszkopty dla psa 140g

() Recenzje 
NATUREA
18,00 zł
Brutto
Czekamy na dostawę
Ilość
tag_faces 18 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Te pyszne i chrupiące biszkopty od Naturea są w 100% naturalne, bezzbożowe, nie zawierają konserwantów i sztucznych aromatów oraz soli i cukrów, zapewniając unikalne doświadczenie smaku dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

NATUREA Owoce Leśne 140g

Bezzbożowe biszkopty dla psa 

Biszkopty Naturea

Są ręcznie wykonywane według tradycyjnej, portugalskiej receptury w małej nadmorskiej miejscowości. Te pyszne i chrupiące biszkopty są w 100% naturalne, bezzbożowe, nie zawierają konserwantów i sztucznych aromatów oraz soli i cukrów, zapewniając unikalne doświadczenie smaku dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Nasze Biszkopty Ty też możesz jeść, ponieważ wypiekane są w tradycyjnej piekarni z tych samych składników co ciastka dla ludzi. Biszkopty Naturea to niepowtarzalny przysmak dla psów wszystkich ras i w każdym wieku, a szeroki wybór smaków przyciąga wzrok i kusi podniebienie nie tylko Twojego pupila.

CZY POTRAFISZ WYOBRAZIĆ SOBIE JAK SMAKUJĄ CIASTKA TWOJEGO PSA?

Nasze Biszkopty odniosły ogromny sukces na targach Pet Fair w Łodzi zdobywając w 2015r Złoty Medal za najlepszy, najbardziej innowacyjny i nowoczesny produkt dla psa. Nagroda ta jest dla nas bardzo ważna, ponieważ udowadnia, iż nasze produkty, które cieszą się dużą popularnością są najwyższej jakości i godne zaufania. Biszkopty Naturea Petfoods to kompozycja doskonała, dająca radość z jedzenia oraz dobre samopoczucie psów i ich właścicieli.

Składniki: Skrobia ziemniaczana, masło roślinne, całe jaja, miód i owoce leśne.

Skład analityczny: (100g): Białko 2,3g, Oleje i Tłuszcze 19,3g, Błonnik 0,8g, Popiół 0,5g, Wilgotność 8,6g, ME 4585 kcal / kg.

16 innych produktów w tej samej kategorii: