KIWI WALKER Królik Liofilizowane przysmaki 75g

KIWI WALKER Królik Liofilizowane przysmaki 75g

() Recenzje 
KIWI WALKER
41,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 41 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Zdrowo i smacznie? Tak, z liofilizowanymi przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% królika.

KIWI WALKER Królik Liofilizowane przysmaki 75g

Zdrowo i smacznie? Tak, z przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% królika.

Smaczki są liofilizowane, co oznacza, że zostały wysuszone mrozem, a to pozwoliło na usunięcie z nich wody. Tym samym, pozostały w pełni naturalne, bez konserwantów czy ulepszaczy smaku i innych niepotrzebnych składników używanych do konserwowania żywności. Jednocześnie, w procesie liofilizacji nie utraciły żadnych walorów odżywczych, składników mineralnych czy witamin. Dzięki zredukowaniu wody produkt jest bezpieczny mikrobiologicznie, czyli nienarażony na rozwój bakterii czy grzybów.

Liofilizacja to jedna z najdoskonalszych metod konserwacji żywności. Smaczki KRÓLIK to prawdziwe mięso, w małych kawałkach, idealne do nagradzania zwierzaka.

Nie brudzą rąk i nie są lepkie. Królik to wartościowe mięso. Jest lekkostrawne, delikatne, ma mało tłuszczu oraz cholesterolu. Bogate jest w liczne związki mineralne, m.in. miedź, cynk, kobalt, żelazo. Dzięki liofilizacji, smaczki możesz zabrać zawsze ze sobą. Nie potrzebują lodówki.

Dodatkowo, są bardzo lekkie i nie będą stanowiły obciążenia plecaka w czasie spaceru czy podróży. Opakowanie jest zabezpieczone dodatkową pokrywką dla pewności świeżości produktu. Smaczki zapakowane są w plastikowy słoiczek, który później można ponownie wykorzystać na inne smaczki. Przekąska idealna!

Skład: 100% królika

Składniki analityczne: Białko 44,6%, Tłuszcz 36,4%, Surowe włókno 1%, Surowy popiół 9,8%, Zawartość wody 3,4%

Waga: 75 g

16 innych produktów w tej samej kategorii: