KIWI WALKER Kiwi Liofilizowane przysmaki 40g

KIWI WALKER Kiwi Liofilizowane przysmaki 40g

() Recenzje 
KIWI WALKER
29,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Ilość
tag_faces 30 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Zdrowo i smacznie? Tak, z liofilizowanymi przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% kiwi.

KIWI WALKER Kiwi Liofilizowane przysmaki 40g

Zdrowo i smacznie? Tak, z przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% kiwi.

Owoce są liofilizowane, co oznacza, że zostały wysuszone mrozem, a to pozwoliło na usunięcie z nich wody. Tym samym, pozostały w pełni naturalne, bez konserwantów czy ulepszaczy smaku i innych niepotrzebnych składników używanych do konserwowania żywności. Jednocześnie, w procesie liofilizacji nie utraciły żadnych walorów odżywczych, składników mineralnych czy witamin. Dzięki zredukowaniu wody produkt jest bezpieczny mikrobiologicznie, czyli nie narażony na rozwój bakterii czy grzybów.

Liofilizacja to jedna z najdoskonalszych metod konserwacji żywności. Smaczki KIWI to prawdziwe owoce kiwi, w małych kawałkach, idealne do nagradzania zwierzaka. Nie brudzą rąk i nie są lepkie. Kiwi to wartościowy owoc. Jest źródłem witaminy E, witamin z grupy B, potasu, fosforu, wapnia, cynku i magnezu. Dzięki liofilizacji, smaczki możesz zabrać zawsze ze sobą. Nie potrzebują lodówki.

Dodatkowo, są bardzo lekkie i nie będą stanowiły obciążenia plecaka w czasie spaceru czy podróży. Opakowanie jest zabezpieczone dodatkową pokrywką dla pewności świeżości produktu. Smaczki zapakowane są w plastikowy słoiczek, który później można ponownie wykorzystać na inne smaczki. Przekąska idealna!

Skład: 100% kiwi

Składniki analityczne: Białko 4,8%, Tłuszcz 2,8%, Surowe włókno 5,1%, Surowy popiół 3,3%, Zawartość wody 4,2%

Waga: 40 g

16 innych produktów w tej samej kategorii: