BALTO Zestaw gryzaków z dziczyzny dla psa 6 szt.

BALTO Zestaw gryzaków z dziczyzny dla psa 6 szt.

() Recenzje 
26,50 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 27 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Zestaw z dziczyzny to prawdziwa uczta dla psa, zawierająca różnorodne smakołyki pochodzące z dziczyzny. To idealne rozwiązanie dla psów, które mają nietolerancję na wołowinę czy wieprzowinę, ponieważ dziczyzna często jest dobrze tolerowana przez psy o wrażliwym układzie pokarmowym.

BALTO Zestaw gryzaków z dziczyzny dla psa 6 szt.

Zestaw z dziczyzny to prawdziwa uczta dla psa, zawierająca różnorodne smakołyki pochodzące z dziczyzny.

W skład zestawu wchodzi mix kawałków mięsa dzika i/lub jelenia, stanowiący prawdziwy rarytas dla pupila, idealny jako nagroda lub przekąska. Kawałki mięsa są średnio tłuste, co sprawia, że są one odpowiednie dla psów o różnych potrzebach żywieniowych.

Dodatkowo w zestawie znajduje się ucho dzika, jelenia lub sarny, racica dzika lub sarny oraz kilka kawałków "dzikiej" skóry.

To idealne rozwiązanie dla psów, które mają nietolerancję na wołowinę czy wieprzowinę, ponieważ dziczyzna często jest dobrze tolerowana przez psy o wrażliwym układzie pokarmowym.

Każdy zestaw jest starannie zapakowany w wygodny, przezroczysty worek typu doypack ze struną, który umożliwia szczelne zamknięcie. Dzięki temu nie tylko eliminuje nieprzyjemny zapach, ale także zapewnia bezpieczne przechowywanie i łatwe przenoszenie podczas wycieczek czy wakacyjnych wyjazdów.

W skład zestawu wchodzą:

  • ucho jelenia,
  • racica sarny,
  • skóra dzika,
  • mięso dzika,

Zawartość może nieznacznie się różnić w gotowym zestawie, a dokładne opisy każdego składnika dostępne są w opisach poszczególnych produktów.

Gryzaki BALTO cechują się:

  • 100% naturalnymi składnikami,
  • brakiem sztucznych dodatków, konserwantów i gliceryny,
  • tradycyjną, wieloletnią recepturą zachowującą składniki odżywcze,
  • produkcją opartą wyłącznie na procesie suszenia w niskiej temperaturze po wstępnym opracowaniu surowców,
  • wyselekcjonowanym mięsem od polskich, certyfikowanych dostawców.

Wielkość: 6 sztuk gryzaków

Opakowanie: zamknięcie foliowe strunowe

Gryzak stanowi uzupełnienie zrównoważonej diety psa – stosować pod nadzorem właściciela, z dostępem do świeżej wody. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie nadaje się do spożycia przez ludzi. Produkt może tłuścić lub plamić tkaniny i dywany. Poszczególne gryzaki różnią się nieznacznie kształtem, barwą i gramaturą-tak jak różnią się między sobą zwierzęta w przyrodzie. Należy wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty produkcji, którą jest numer partii umieszczony na etykiecie.

16 innych produktów w tej samej kategorii: