PET DREAM HOUSE Spin Palette Baby Blue - Wkład zamienny

PET DREAM HOUSE Spin Palette Baby Blue - Wkład zamienny

() Recenzje 
36,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 37 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Miska SPIN ma wielofunkcyjny centralny element układanki, którego można wymieniać by wprowadzić psu urozmaicenie.

Pet Dream House Spin Akcesoria Palette Baby Blue

Akcesorium zamienne dla miski Spin Palette.

Spin Palette to dynamiczna miska do powolnego karmienia, która zamienia posiłek psa lub kota w zabawę i interaktywne karmienie. Miski Spin zachęcają do wąchania, lizania i rozwiązywania problemów podczas posiłków, co w sposób naturalny spowalnia jedzenie i zapobiega zadławieniu, wzdęciom i zbyt szybkiemu jedzeniu.

Każda miska ma wielofunkcyjny centralny element układanki, którego wysokość i opór można regulować, aby dostosować do możliwości pupila lub wprowadzić urozmaicenie. Istnieje także możliwość odwrócenia elementu centralnego. Każda miska ma cztery duże pierścienie antypoślizgowe, które zapewniają wysoką stabilność.

INTERAKTYWNOŚĆ Posiłek zamienia się w aktywną zabawę i poszukiwanie metod na zdobycie przysmaków. Spin zapewnia zaangażowanie i ćwiczenie umysłu podczas posiłku.

RÓŻNORODNOŚĆ Każda miska Spin może być napełniona różnego rodzaju żywnością: od chrupiących krokietów, po świeże warzywa. Różne kształty i rozmiary przegródek wprowadzają wiele tekstur do odkrywania dla zwierząt.

SPOWOLNIENIE JEDZENIA Spin Palette to zabawne wyzwanie dla psów i kotów, a jednocześnie naturalny spowalniacz w konsumpcji. Ta funkcja powolnego karmienia znacznie zmniejsza ryzyko zadławienia, wzdęcia lub innych potencjalnych zagrożeń związanych ze zbyt szybkim jedzeniem.

PRZYJAZNE MATERIAŁY Tworzywo nadaje się do recyklingu i nie zawiera BPA ani PVC.

Uwaga: Produkt może być nieodpowiedni dla psów z krótkim pyszczkiem.

16 innych produktów w tej samej kategorii: