DOGLEMI Ptasie gniazdko Zabawka węchowa

DOGLEMI Ptasie gniazdko Zabawka węchowa

() Recenzje 
Doglemi
77,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 78 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Ptasie Gniazdo to zabawka z 2 wyjmowanymi ptaszkami oraz jajkami na sznurku. W każdej z tych rzeczy znajduje się kieszonka.

DOGLEMI Zabawka węchowa Ptasie Gniazdko

Ptasie Gniazdko to wyjątkowa zabawka węchowa ze skrytkami na smaczki! Twój pies będzie bardzo podekscytowany możliwością zdobycia jedzenia.

  • Ptasie Gniazdo to zabawka z 2 wyjmowanymi ptaszkami oraz jajkami na sznurku. W każdej z tych rzeczy znajduje się kieszonka.
  • Smaczki można również pochować w ściankach gniazda lub wysypać na dno gniazda.
  • Zabawka ma piszczałki dla dodatkowej atrakcji.
  • Ptaszki i jajka wykonane są z miękkiego polaru, a gniazdo z grubego wielowarstwowego filcu.

Zabawki węchowe to świetne rozwiązanie na psią nudę. Węszenie, obok lizania, gryzienia i żucia to jedna z ulubionych psich aktywności dobra zarówno dla szczeniaków, jak i psów dorosłych oraz seniorów. W końcu pies to głównie nos, którym eksploruje świat! :)

Czy wiesz, że 10-15 min węszenia to jak 1 godzina spaceru? To wyjątkowe rozwiązanie na domową aktywność podczas brzydkiej pogody czy też kontuzji psa. Ptasie Gniazdko może również służyć jako miska spowalniająca jedzenie na suchą karmę oraz jako element kreatywnego karmienia.

Wymiary: 22 x 8 cm

Uwaga: pamiętaj, że zabawki węchowe to nie gryzaki i nie są niezniszczalne. Nadzoruj swojego psa podczas użytkowania zabawki.

14 innych produktów w tej samej kategorii: