ISEGRIM Łosoś z kaszą jaglaną i borówkami - Karma mokra dla psa dorosłego 400g

ISEGRIM Łosoś z kaszą jaglaną i borówkami - Karma mokra dla psa dorosłego 400g

() Recenzje 
Isegrim
11,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 12 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

ISEGRIM Łosoś z kaszą jaglaną i borówkami to nordycka receptura ze świeżym łososiem i drobiem. Dostarcza istotnych kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6, które są ważne dla utrzymania dobrej kondycji skóry i sierści. 

ISEGRIM Łosoś z kaszą jaglaną i borówkami - Karma mokra dla psa dorosłego 400g

Nordycka receptura ze świeżym łososiem i drobiem. Świeży łosoś dostarcza istotnych kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6, które są ważne dla utrzymania dobrej kondycji skóry i sierści. Dodatek smacznego mięsa drobiowego, odżywczej kaszy jaglanej, bogatych w witaminy borówek i dzikich ziół sprawia, że isegrim® Salmon jest doskonałą karmą dla Twojego psa.

SKŁAD: Mięso i pochodne mięsa (53% drobiu), bulion (29%), ryby i pochodne ryb (10% łososia), zboże (3,7% kaszy jaglanej), owoce (3% borówek), minerały (1%), zioła (0,1%), oleje i tłuszcze (0,2% oleju z łososia).

SKŁADNIKI ANALITYCZNE: Białko 10,6%, zawartość tłuszczu 6,3%, popiół surowy 3%, włókno surowe 0,5%, wilgotność 75%.

DODATKI DIETETYCZNE NA KG cynk 25 mg, mangan 1,4 mg, miedź 1 mg, jod 0,75 mg.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PODAWANIA KARMY: Jedna puszka jest przewidziana na 20 kg wagi psa. Informacja ta ma jedynie charakter orientacyjny. Karmę należy podawać w temperaturze pokojowej. Należy dopilnować, aby pies zawsze miał świeżą wodę do picia.

Waga: 400g

16 innych produktów w tej samej kategorii: