SODAPUP emat Bones Red Large Mata do lizania

SODAPUP emat Bones Red Large Mata do lizania

() Recenzje 
69,99 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 70 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Mata SodaPup we wzór kości została zaprojektowana dla psów, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z tego typu zabawkami. Dzięki płytkim rowkom i mało skomplikowanym wzorom, nawet psy nie przekonane do mat, dadzą sobie świetnie radę i unikną frustracji.

Sodapup - Bones Red Large - mata do lizania dla psa

Chociaż e-maty nie zastąpią porządnego spaceru i treningu z właścicielem, to świetnie sprawdzą się podczas dni kiedy nie możemy poświęcić psu tyle czasu ile byśmy chcieli, czy w czasie choroby. Psy z natury, są drapieżnikami, które przystosowane są do zdobywania pokarmu, dlatego e-maty to zdecydowanie lepsza opcja, niż tradycyjna miska.

  • Żeby dodatkowo utrudnić zadanie możesz zamrozić matę.
  • Po zabawie można umyć ją w zmywarce.
  • Mata stymuluje wydzielanie śliny, dzięki temu wspomaga zdrowie układu pokarmowego.
  • Pomaga w utrzymaniu świeżego oddechu, zdrowych zębów i dziąseł.
  • Znacznie spowalnia spożywanie pokarmu, dzięki czemu redukuje ryzyko wystąpienia skrętu żołądka u psa.

Maty SodaPup są ciężkie, dzięki czemu są sztywniejsze, bardziej wytrzymałe i łatwiejsze w obsłudze, zwłaszcza gdy wkładasz je do zamrażarki. Wzory e-mat są bardziej złożone, dzięki czemu lepiej zatrzymują smakołyki. Zwiększa to wyzwanie i wydłuża czas lizania.

Lizanie ma wiele zalet dla Twojego psa:

  • Powtarzające się lizanie zapewnia efekt uspokajający, który jest ogólnie kojący dla psów i może być również pomocny w odwracaniu uwagi zwierząt od sytuacji wywołujących lęk, takich jak burza czy fajerwerki. 
  • Maty do lizania mogą również zapobiegać nudzie, zapewniając zwierzętom zajęcie i rozrywkę przez dłuższy czas.
  • Maty do lizania mogą pomóc w podawaniu psu smakołyków bez konieczności przekarmiania go. Ponieważ wyczyszczenie maty Lick Mats zajmuje psu dużo czasu, zapewniasz mu rozrywkę bez dużej ilości kalorii.
  • Maty do lizania pomagają zadbać o świeży oddech oraz zdrowe zęby i dziąsła.
  • Maty do lizania powodują powtarzające się lizanie, a to z kolei stymuluje wydzielanie śliny, która wspomaga zdrowie układu pokarmowego.

Możesz wydłużyć czas lizania, przygotowując matę, a następnie wkładając ją do zamrażarki. Jest to szczególnie dobra metoda w gorące letnie dni, ponieważ psy chłodzą się za pomocą języka. Wreszcie, możesz użyć składników, które są "bardziej klejące". Na przykład masło orzechowe jest szczególnie lepkie i trudniejsze do zlizania przez psa z maty SodaPup.

Maty SodaPup są dostępne na różnych poziomach trudności. Na przykład wzór kości jest dla psa najłatwiejszy do zlizywania. Wzór jest płytki i ma większe odstępy, co ułatwia psom zlizywanie jedzenia z wzoru. Nasza mata w kształcie plastra miodu ma średni stopień trudności. Wzory Zombie, Flower Power i Jigsaw są bardziej złożone, a zatem trudniejsze do czyszczenia przez psy. Wyższy stopień trudności prowadzi do wydłużenia czasu lizania.

Rozmiar: L-20.32cm/20.32cm

16 innych produktów w tej samej kategorii: